Zpět do školy: Čtyři odpoledne plná zábavy pro nejmladší i teenagery v Centru Černý Most

Zpět do školy: Čtyři odpoledne plná zábavy pro nejmladší i teenagery v Centru Černý Most

Zpět do školy: Čtyři odpoledne plná zábavy pro nejmladší i teenagery v Centru Černý Most

Zpět do školy: Čtyři odpoledne plná zábavy pro nejmladší i teenagery v Centru Černý Most
Praha, 15. srpna 2019 – Konec prázdnin a začátek školního roku bude v Centru Černý Most patřit mladším dětem i teenagerům a jejich rodičům. Od 31. srpna 2019 zpříjemní nástup do školy pestrý program, ve kterém si zákazníci všech věkových kategorií najdou svého favorita. Setkat se můžete s populárním Michalem z Kouzelné školky, youtubery LEA a Fayne, dětskou skupinou Čiperkové nebo Bohušem Matušem v rámci jeho hudebního vystoupení. Kromě zábavy samozřejmě můžete nakoupit veškeré školní potřeby ve speciálních slevových nabídkách.   

Odpoledne s youtubery LEA a Fayne
O velkolepý začátek pásma zábavy Back to School se v sobotu 31. srpna postarají oblíbení youtubeři LEA a Fayne. Zatímco Fayne se proslavil svými pranky a sociálními experimenty, LEA své diváky baví hlavně unboxingy, gymnastikou nebo skákáním na trampolíně. Návštěvníci se s nimi mohou setkat od 15 hodin v prostorách Central Plaza Centra Černý Most. 
   

Michal z Kouzelné školky i ukázkové lekce jógy a angličtiny pro děti
Pro mladší děti je připraveno vystoupení Michala z Kouzelné školky. Jeho interaktivní a zábavný program startuje v pondělí 2. září v 16 hodin na Central Plaze Centra Černý Most.
Odpoledne plné zábavy pro děti i rodiče nabídne také ukázku naučného i sportovního programu pro ty nejmenší. Ať už chcete rozvíjet jazykové schopnosti vašich ratolestí, nebo je zabavit zdravým pohybem, vše naleznete pod střechou Centra Černý Most. Před a po vystoupení Michala z Kouzelné školky, od 15.00 a pak od 17 hodin, můžete v rámci akce Back to School vyzkoušet kroužek Angličtina pro děti s rodilým mluvčím z centra Bertlitz Praha a kroužek Jóga pro děti pod vedením herečky Petry Špindlerové z nadace Yoga Help. Obě ukázkové lekce doplněné soutěžemi o dárky od Alpine Pro a Veselé Veverky proběhnou také na Central Plaze.

Kroužky Angličtiny i Jógy pro děti budou probíhat pravidelně a zcela zdarma pro členy věrnostního programu Centra Černý Most:
Jóga pro děti (3–7 let) je na programu každé pondělí vždy od 14.30 do 16.15 Angličtina pro děti bude probíhat každý čtvrtek od 14 hodin (4–6 let), 15 hodin 

(6–7 let) a 16 hodin (8–10 let)     


     

Chybět nebude ani seminář správného čištění zubů ve spolupráci s dentálními hygienisty a značkou Curaprox. Pro všechny dětské účastníky je připraven kartáček na správné čištění jako dárek.
Dětské středy v Maxíkově
Po prázdninách se do Centra Černý Most vrací i pravidelné dětské středy s Maxíkem a oblíbení Čiperkové. První poprázdninové vystoupení pro všechny malé objevitele proběhne 4. září od 16.00 hodin na Central Plaza. Ve stejném čase pak bude v dětské zóně Maxíkov probíhat zábavný i naučný program pravidelně každý týden. 

„Protože Centrum Černý Most nabízí celoročně program a nepřeberné množství možností pro celou rodinu, i v rámci letošní akce Back to School se u nás nebude nudit vůbec nikdo. Kromě všech zvučných jmen za zmínku určitě stojí ještě závěr celého programu Back to School – křest knihy Diany Kutilové, která si klade za cíl šíření osvěty o onemocnění Diabetu prvního typu u dětí, a s ním spojené hudební vystoupení Bohuše Matuše,“ uvádí marketingová manažerka Centra Černý Most Michaela Matlasová a dodává: „Protože návrat do školy není jenom otázkou zábavy, nedílnou součástí akce Back to School je slevový program na nákup školních pomůcek. U vybraných prodejců v Centru Černý Most lze za zvýhodněnou cenu pořídit papírenské či sportovní vybavení a samozřejmě také dětské oblečení a další produkty prodejců Království hraček Bambule, Papírnictví AKM, Lindt, A3 SPORT, Humanic, Marks & Spencer a řady dalších.“       
Křest knihy Diany Kutilové a hudební vystoupení Bohuše Matuše
Celou akci Back to School uzavře v sobotu 7. září od 15.00 křest knihy Sladký roky Diany Kutilové. Odpoledne bude pokračovat uvedením naučené výstavy fotografií o diabetu prvního typu. Posledním bodem poutavého sobotního programu pak bude hudební vystoupení Bohuše Matuše a Petra Kutheila a módní přehlídka dětí, které trpí právě tímto onemocněním. Celý program proběhne v prostorách Central Plaza obchodního centra. Podrobný program akce Back to School, která v Centru Černý Most proběhne ve dnech 31. srpna, 2., 4. a 7. září 2019, naleznete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz
   

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield
Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je předním globálním developerem a provozovatelem nákupních destinací. Její portfolio, jehož hodnota byla k 31. prosinci 2017 oceněna na 62 mld. eur, tvoří z 88 % komerční komplexy, ze 7 % kancelářské prostory a ze 6 % konferenční a kongresové prostory. Skupina vlastní a provozuje 102 nákupních center, z nichž 56 tvoří vlajková centra v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států amerických. Do nákupních center společnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročně zavítá 1,2 mld. návštěvníků. Díky unikátní platformě, kterou skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodním značkám a pořadatelům eventů, se zákazníkům dostává jedinečných a stále nových zážitků. Společnost působí ve 13 zemích na dvou kontinentech. Se svým týmem 3 700 profesionálů, historií úspěšných projektů a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideální pozici pro realizaci projektů světové třídy na té nejvyšší úrovni. Skupina se ve svém odvětví může pochlubit množstvím připravovaných developerských projektů v hodnotě 13 mld. eur. V souladu se svým programem Better Places 2030 společnost Unibail-Rodamco-Westfield vytváří „lepší místa“, která respektují nejvyšší ekologické standardy a zlepšují kvalitu života ve městě. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je kotována na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárně se její Chess Depositary Interests (CDI) obchodují i v Austrálii. Skupina má rating A od agentur Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings.