Značka HUGO BOSS představuje novou kolekci  BOSS podzim/zima 2017

Značka HUGO BOSS představuje novou kolekci BOSS podzim/zima 2017

Značka HUGO BOSS představuje novou kolekci BOSS podzim/zima 2017

Značka HUGO BOSS představuje novou kolekci BOSS podzim/zima 2017

 „Global Traveler“ neboli „Světový cestovatel“ – takové je ústřední motto nové pánské i dámské kolekce BOSS luxusní značky HUGO BOSS, kterou do Prahy přiváží česká módní firma MY FASHION. Celá kolekce odráží nejen poslední celosvětové módní trendy, ale také fakt, že se stále více stírají hranice mezi prací a volným časem, a to samozřejmě platí i pro oblast módy. Lidé daleko více než v minulosti cestují, nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Základní filozofií kolekce je tak být s minimem oděvů a doplňků dobře oblečen v každé situaci, i na cestách – být tedy moderním cestovatelem.

Jednotlivé kusy oblečení, které nová kolekce BOSS Menswear i BOSS Womenswear pro letošní podzim a zimu přináší, jsou snadno a skvěle kombinovatelné. Nabízejí jak business, tak volnočasovou linii. Barevně vládnou v nové kolekci u mužů zemité tóny – odstíny šedé, olivově zelené, ale také valéry hnědé, červené a růžové. Nechybí však ani neutrální bílá barva, která kontrastně doplňuje aktuální moderní podzimní barvy. Naopak u žen dominují klasické barvy jako černá, bílá nebo červená, ovšem i vanilková či odstíny modré a fialové.

Pánská kolekce BOSS Menswear podzim/zima 2017 převádí všechny benefity volnočasového oblečení, tedy funkčnost a pohodlí, také do business módy. Jednou z novinek je strečová podšívka v oblecích, která spolu s použitým vrchním kvalitním italským strečovým materiálem obleku nabízí svému nositeli neopakovatelnou volnost pohybu po celý den a při jakékoli příležitosti. Módní směr určují nadále tzv. bomber bundy i krátké bundy s ergonomicky tvarovanými liniemi. Velkou roli však budou hrát také kabáty různých materiálů i délek. Aktuální jsou rovněž sportovní parky nebo bundy z lehkých prošívaných materiálů. Nechybí nepřehlédnutelné stylové sportovní detaily jako zipy, zajímavě řešené kapsy nebo kapuce. Jednotlivé kusy oblečení z volnočasové linie se velmi dobře kombinují s oblečením z business řady.


„Ležérní styl napříč všemi řadami BOSS doplňují kvalitní nemačkavé materiály, které se pro cestování ideálně hodí. Najdete tu hřejivou merino vlnu, poddajný měkký žerzej, pohodlné úplety a strečové materiály, hladkou egyptskou bavlnu a také luxusně zpracovanou jemnou kůži nebo nepromokavý nylon. V pánské kolekci je použito také plno denimových látek, v dámské pak pozornost přitahují ryze ženské materiály jako jemné plisé, krajka nebo hedvábí,“ doplnila Jana Šímová, Managing Director společnosti My Fashion s.r.o.

Dámská kolekce BOSS Womenswear podzim/zima 2017 je inspirovaná moderní cestovatelkou, která ráda experimentuje s novými věcmi. Oblečení na den, pro volný čas a občasné nošení kombinuje tak, aby z něj vytvářela elegantní ležérní look pro každou příležitost. Stejně jako v pánské i v dámské kolekci je znát dotek sportovního stylu, jemuž vévodí jednoduché linie, a samozřejmě neschází ani propracované detaily a dokonalé krejčovské zpracování. V kolekci se objevují odvážné grafické motivy a geometrické tvary. Odstíny modré, vanilková, šampaň, černá, ale i oranžovo-červená, růžový odstín třešňových květů, palisandr či teplá velbloudí béžová nebo odstíny fialové, to jsou barvy, které jednoznačně převažují.

„Móda v pojetí značky HUGO BOSS je sice vysoce nadčasová, ale každá nová kolekce vždy obsahuje zajímavé detaily a drobnosti, které ji na první pohled odlišují. Pokaždé nabízí také perfektní střihy a dokonalé krejčovské zpracování. Zkrátka vše, co přispívá k tomu, aby se každý kousek oblečení se značkou HUGO BOSS pohodlně nosil, dobře vypadal a byl univerzálně využitelný,“ uvedla Jana Šímová, Managing Director společnosti My Fashion s.r.o. Kolekci BOSS Menswear i BOSS Womenswear lze zakoupit v některém z pražských butiků firmy MY FASHION – HUGO BOSS NA PŘÍKOPĚ 6 nebo na Letišti Václava Havla.