Vyznejte lásku svým maminkám Laskyplnými sušenkami

Vyznejte lásku svým maminkám Laskyplnými sušenkami

Vyznejte lásku svým maminkám Laskyplnými sušenkami

Druhá květnová neděle vždy patří oslavám všech maminek a mateřství, tedy Dni matek. Letos tento svátek u nás připadá na 9. května a slavit ho budou i v Biopekárně Zemanka. Speciálně k tomuto dni totiž připravili limitovanou edici Láskyplných sušenek, které ctí původní postupy a recepturu, takže chutnají jako doma upečené. Po otevření tak ucítíte nejen vůni pravého másla, ale také propojení mezi generacemi žen, které se pečení s láskou věnovaly.

Každá maminka chce pro své děti to nejlepší a nyní je čas jim tuto laskavost oplatit. Láskyplné bio sušenky pro maminku jsou jako všechny produkty od Zemanky vyrobené výhradně z bio surovin a mají na první pohled jasné a srozumitelné složení. Kromě toho vás v případě limitované edice potěší i srdíčkový tvar sušenek, který krásně doplňuje i něžná etiketa s motivem růží, a ty k lásce neodmyslitelně patří.

Den matek se slaví po celém světě, podle historických pramenů už od doby starověkého Řecka. Na počátku 20. století se pak první iniciativa na pravidelné zavedení tohoto svátku objevila v USA, v Československu jej podporovala především dcera prvního Československého prezidenta, Alice Masaryková. Po druhé světové válce byl sice upozaděn, ale od roku 1989 pravidelně děti maminky obdarovávají vyrobeným dárkem nebo nějakou dobrotou. Navázat můžete i vy, kdy stačí balíček sušenek od Biopekárny Zemanka převázat mašlí a krásný dárek je na světě.

Více na www.biopekarnazemanka.cz

O Biopekárně Zemanka

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve středních Čechách. Všechny produkty pečeme podle našich vlastních originálních receptur a s nadšením je připravujeme tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Výrobu na počátku řídila Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40letou praxí. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz spolu s týmem nadšených kolegů.