Výherci kartónů Birell

Výherci kartónů Birell

Výherci kartónů Birell

Blahopřejeme třem z vás, kteří splnili pravidla soutěže a získávají karton nealko piva Birell s osvěžující příchutí Pomelo & Grep.

VÝHERCI

Roman V. - Pelhřimov

Jaroslava J. - Chropyně

Marie L. - Zámrsk

Ceny výhercům posílá přímo agentura, zastupující značku Birell, předem vás bude kontaktovat. A my v redakci přejeme, ať si tuto výhru náležitě vychutnáte. Vždyť pivo a léto k sobě přece patří!

Dokonale vyladěné, příjemně sladké i hořké zároveň. Takové je první nealko pivo u nás, které spojuje pivní chuť s pomelem a grepem. Nečekaná kombinace pivní chuti a citrusů tě příjemně překvapí. Novým Birellem Pomelo&Grep zaženeš žízeň po běhání, jízdě na kole, až docvičíš ve fitku nebo po jakémkoliv dalším pohybu. Speciální termo vločka na plechovce ohlídá, jestli je tvůj Birell správně vychlazený. Nemusíš se bát žádných konzervačních látek, umělých barviv ani umělých sladidel.

Žij aktivně s Birellem a mrkni stránky v pohybu.cz. Dozvíš se spoustu nových věcí a nabereš inspiraci. Určitě tě hned napadne, co nového podniknout s nejoblíbenějším a nejprodávanějším nealko pivem v České republice. V tuto chvíli jsou na trhu tři ochucené varianty Birellu. Novinku Pomelo&Grep doplňuje Birell Limetka&Malina a Birell Zázvor.

Užij si novou příchuť Birellu s celebritytime.cz. Odpověz na otázku a vyhraj karton osvěžující novinky.