Vychází dietní plán na zdravý život Štěstí na talíři

Vychází dietní plán na zdravý život Štěstí na talíři

Vychází dietní plán na zdravý život Štěstí na talíři

Ve vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vychází titul známé výživové poradkyně Lady Noskové s názvem Štěstí na talíři. Autorka připravila pro čtenáře mnoho receptů, které podporují zdravý životní styl.

Lada Nosková již šestnáct let působí jako nutriční poradkyně a je známá terapeutka VIP osobností. Učí své klienty jíst zdravě, vyváženě a hlavně chutně. Klade důraz na kvalitní suroviny a perfektně vyladěnou skladbu stravy. Zároveň má jako majitelka nutriční poradny Diet Plan a online výživové poradny MyDiet.cz mnoho zkušeností, o které se může podělit.

Křest knihy proběhne 19. října v 17 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1.

Více informací o knize naleznete zde: https://www.kniha.cz/stesti-na-talirinoskova/

Anotace

Život, jak jste ho ještě neochutnala. Protože jídlo v této kuchařce není hřích. Najíst se je normální. A nejen to. Každá lžíce by měla být zážitkem a radostí. Hlavně žádný špatný pocit nebo černé svědomí! Hubnutí se nerovná hladovění. Právě naopak. Čekají vás talíře plné barevného, chutného a zdravého jídla. Budete štíhlá, bez stresu a v pohodě. A přitom si pochutnáte! Lada vyladila jídla, která tělu i duši dělají dobře. Vás i vaši rodinu čeká nový… lepší… život.

Text knihy doprovází nádherné fotografie Vlado Kníže.

449 Kč | pevná vazba| 280 stran I 190 x 245 mm