Vondráčková bourá na svých koncertech sály.

Vondráčková bourá na svých koncertech sály.

Vondráčková bourá na svých koncertech sály.

Vondráčková bourá na svých koncertech sály.

Málokdy se něco takového podaří. Vondráčkové zlí jazykové prorokovali prázdné sály a ona zatím vyprodává a plni prostory, kde se to třeba dřív podařilo jen Čechomorům a Nohavicovi. To je případ Valašského Meziříčí: „Nevím, kde byla média na tom, že o Lucii Vondráčkovou není zájem. Opak je pravdou. Máme vyprodáno a to se podařilo zatím u nás jen skupině Čechomor a Jarku Nohavicovi,“ sdělila paní Marková z Kulturního střediska.

Od prvních tónů je jasné, že z Lucie, která se vždy považovala více za herečku, se stala jistá a zralá zpěvačka, která své diváky baví, zajímá a provází s humorem celým unplugged koncertem.

 

Dramaturgicky Kousek štěstí tour působí velmi kompaktně, příjemně, je plný emocí a graduje tak, že diváci pravidelně aplaudují ve stoje a vytleskávají si přídavky.

Hity jako Strach, Kdo tě má rád, Láska na 100 let, Vítr, Láska umí víc působí na diváky jako magnet a vícehlasy se skupinou Vokobere jsou muzikantsky vycizelované a s hlasem Lucie dostávají ten správný šmrnc.

 

Zajímavé a milé je zařazení písniček Manon a Plot. Mnoho diváků tyto písničky možná nezná, ale jsou příjemným osvěžením koncertu. Povedenou považuji závěrečnou Medley, složenou z písniček, které by příště mohly dostat svůj samostatný prostor. Diváky v této Medley asi nejvíc baví, Ty jsi ten nej a Úplně down.

Reakce diváků jsou jasně vypovídající, jak se jim koncert líbil:

Z. Krčálová: Nádherný večer strávený s úžasnou ženou, maminkou a zpěvačkou v jedné osobě. Krásný koncert v prostém prostředí bez zbytečných okázalostí a monstrózních scén. Letos náš nejhezčí kulturní zážitek.

 

Z.Fialova: I pro mě a mého muže to byl nejkrásnější kulturní zážitek za několik posledních let, super atmosféra, žádná mega monstrózní nastrojená akce, ale úžasné známé písničky v doprovodu příjemné kapely, víc takhle bezvadných koncertů a pohodových zpěváků a svět by byl hned veselejší. Děkujeme.

B.Vaskova: Karviná byla nezapomenutelná a každý večer jsem ve vzpomínkách písniček... den ode dne smutním, že už ten kousek štěstí neuvidím, ale já pevně věřím, že tento koncert s kouskem štěstí  nebyl naposledy a že se zase někdy všichni v sále sejdeme. Pokračujte s plnou energií dál.

Katka Staňková - Parádní koncert v Boskovicích, děkujeme ....

Vlasta Lévová - Krásný zážitek, nadšená jsem já i děti. Dvanáctiletý synek se těšil, že si s Luckou trsne nebo zazpívá. Ale uspokojila ho i podepsaná fotky. Ať to Lucce stále dál tak úžasně zpívá a zůstane ještě dlouho milá a usměvavá.

Erika Miholová - Koncert byl perfektní, děkujeme. Lucka byla úžasná

Lenka Řezníčková - Moc Vám děkuji za silný emotivní zážitek, který z celého koncertu na mne dýchl a zanechal v mém srdci velkou stopu. Lucka je bezprostřední, obyčejná žena, která dokáže strhnout člověka k úkonům jako je zpěv, dupot do rytmu písničky, tanec. Zvláště při pomalých romantických písničkách člověku naskočí až husí kůže! Jen tak dál a ještě jednou moc a moc díky!!!

Hana Čechová - Moc děkuji, skvělá atmosféra a Lucka byla úžasná. Přijeli jsme ze Znojma a nelituji. Užila jsem si krásný koncert, jeden z mála, kdy se člověk cítí jako mezi rodinou a přáteli.

 

Vondráčková plní sály, baví své diváky a hlasově i muzikantsky vyzrála. Kousek štěstí tour se povedlo nad očekávání a přináší divákům radost. Pokud si někdo klade otázky, jak může být tak populární a získávat jednotlivá ocenění, běžte se podívat na některý z právě probíhajících koncertů.

 

24. 8. 2016 - Chomutov - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin
25. 8. 2016 - Slaný - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin
26. 8. 2016 - Turnov - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin
27. 8. 2016 - Příbram - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin
28. 8. 2016 - Domažlice - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin
04. 9. 2016 - České Budějovice - DK Metropol - začátek koncertu v 19 hodin
05. 9. 2016 - Teplice - Krušnohorské divadlo - začátek koncertu v 19 hodin
06. 9. 2016 - Plzeň - Měšťanská beseda - začátek koncertu v 19 hodin
08. 9. 2016 - Praha - divadlo Hybernia - začátek koncertu v 19 hodin
09. 9. 2016 - Praha - divadlo Hybernia - začáte