Velké kabelky: Když chcete víc prostoru stylově

Velké kabelky: Když chcete víc prostoru stylově

Velké kabelky: Když chcete víc prostoru stylově

Do malé kabelky dáte opravdu to nejnutnější, ale co když chcete víc? Může se zdát, že se v poslední době těší malé kabelky většímu zájmu, ale velké kabelky jim na pomyslném výsluní hrdě konkurují. Dávají totiž možnost mít s sebou vše, co potřebujete pro každou vaši roli – aktivní stylové ženy, milující svou práci, rodinu i samu sebe.

Velká, větší, největší - Petit, Grand a Poche. Značka kožených luxusních kabelek a doplňků FOLBEUR nabízí všechny velikosti, záleží jen kolik potřebujete prostoru. Téměř bezednou kabelou je Grand, jeden z prvních produktů, který uvedla na trh zakladatelka značky Markéta Folberová a stále patří mezi její nejoblíbenější kabelky. „První kabelka, která se pod značkou FOLBEUR zrodila, byl Grand. V začátku jen v oranžové a zelené barvě. Byla jsem z něj nadšená a mé okolí také, a tak jsem ho oblékla i do dalších barev. Tentokrát do klasické černé, hnědé, šedé a pudrové. A rozhodně to byl krok správným směrem.“

O něco menší kabelkou se stal po nějaké době Petit, který je středně velkou kabelkou, kam se vejde naráz kniha, peněženka i 13” notebook, a ještě vám zbyde místo. Milujete barvy, nebo raději vsázíte na jistotu? V barevné kolekci Petit si vyberte kabelku, která váš outfit rozsvítí a zároveň se ponese v duchu minimalismu.

Třetí v řadě, spíše větší kabela, je designově odlišná Poche, neboli kapsa. Přední úložný prostor v tomto tvaru je kabelce Poche vlastní. Nejvíce jí barevně sluší černá, šedá, zelená i pudrová.

A co mají všechny velké kabelky FOLBEUR společné? Můžete je nosit v ruce za dvě pevná ucha i na popruh přes rameno. Přeci jen se někdy hodně naplněná kabelka pronese. A díky tomu, že jsou vyrobené z pevné měkké italské kůže, budou vždy krásně držet tvar. Nemusíte se bát do nich umístit naráz notebook, knihy, hračky pro děti, líčidla, deštník, lahev s pitím… zkrátka vše, co potřebujete. Budete stylová a sebejistá. Celé barevné kolekce velkých kabelek najdete na FOLBEUR.com

Velké kabelky FOLBEUR:

NOVINKA!!! FOLBEUR POCHE CIPRIA

14,500 CZKVelká elegantní pudrová kabelka do ruky, která skvěle doplní jakýkoliv business outfit. Stane se vaší pravou rukou nejen při náročném pracovním dni, ale i tehdy, když potřebujete nosit při sobě celý svůj svět. Její tvar pojme dokumenty A4 i 15” notebook. Vše si v ní můžete přehledně zorganizovat díky několika kapsám, kde najdete i poutka na tužky. Různé varianty nošení vám nabízí dvě krátké, pevné horní rukojeti, nebo dlouhý odnímatelný popruh. Je to kabelka s překvapením, díky kterému v ní vše umístíte, jak potřebujete a okouzlíte okolí. Svou Folbeurku si zamilujete. Více na www.FOLBEUR.com.

NOVINKA!!! FOLBEUR POCHE NOCCIOLE

14,500 CZKVelká elegantní oříškově hnědá kabelka do ruky, která skvěle doplní jakýkoliv business outfit. Stane se vaší pravou rukou nejen při náročném pracovním dni, ale i tehdy, když potřebujete nosit při sobě celý svůj svět. Její tvar pojme dokumenty A4 i 15” notebook. Vše si v ní můžete přehledně zorganizovat díky několika kapsám, kde najdete i poutka na tužky. Různé varianty nošení vám nabízí dvě krátké, pevné horní rukojeti, nebo dlouhý odnímatelný popruh. Je to kabelka s překvapením, díky kterému v ní vše umístíte, jak potřebujete a okouzlíte okolí. Svou Folbeurku si zamilujete. Více na www.FOLBEUR.com.

FOLBEUR PETIT ARANCIA

12,900 CZKVelká stylová oranžová kabelka, která není ani příliš velká, ani příliš malá. Snadno se vám do ní vejde kniha, peněženka, 13” notebook a mnohem víc. Je vyrobena z pevné měkké italské kůže, která krásně drží tvar. Interiér je podšitý a pomocí tří kapes, z nichž jedna je na zip, udržíte kabelku perfektně uklizenou. Kabelka FOLBEUR PETIT má dvě krátké horní rukojeti a dlouhý odnímatelný popruh, a tak ji můžete nosit, jak chcete. Vždy s vámi udrží krok a podtrhne jakýkoliv outfit. Svou Folbeurku si zamilujete. Více na www.FOLBEUR.com.

FOLBEUR PETIT NOCCIOLE

12,900 CZKVelká stylová oříškově hnědá kabelka, která není ani příliš velká, ani příliš malá. Snadno se vám do ní vejde kniha, peněženka, 13” notebook a mnohem víc. Je vyrobena z pevné měkké italské kůže, která krásně drží tvar. Interiér je podšitý a pomocí tří kapes, z nichž jedna je na zip, udržíte kabelku perfektně uklizenou. Kabelka FOLBEUR PETIT má dvě krátké horní rukojeti a dlouhý odnímatelný popruh, a tak ji můžete nosit, jak chcete. Vždy s vámi udrží krok a podtrhne jakýkoliv outfit. Svou Folbeurku si zamilujete. Více na www.FOLBEUR.com.

NOVINKA!!! FOLBEUR GRAND CIPRIA

15,900 CZKVelká pudrová kabelka, která není nikdy plná, proto v ní můžete nosit vše, co potřebujete. Je vyrobena z italské kůže, která je měkká, ale i přesto krásně drží tvar a vše unese. Je v ní dostatek prostoru pro dokumenty velikosti A4, a dokonce i 15” notebook. Organizaci v ní udržíte pomocí tří kapes. Jedna je se zapínáním na zip a dvě k tomu jsou 2 malé, kam se vám hravě vejde mobilní telefon. Kabelka se velmi dobře nosí za dvě krátké, pevné horní rukojeti, které jsou doplněny dlouhým odnímatelným popruhem. Skvěle dokáže podtrhnout jakýkoliv outfit. Díky své nadčasovosti s vámi udrží krok, ať vyrazíte kamkoliv. Svou Folbeurku si zamilujete. Více na www.FOLBEUR.com.

FOLBEUR GRAND GRIGIO

15,900 CZKVelká šedá kabelka, která není nikdy plná, proto v ní můžete nosit vše, co potřebujete. Je vyrobena z italské kůže, která je měkká, ale i přesto krásně drží tvar a vše unese. Je v ní dostatek prostoru pro dokumenty velikosti A4, a dokonce i 15” notebook. Organizaci v ní udržíte pomocí tří kapes. Jedna je se zapínáním na zip a dvě k tomu jsou 2 malé, kam se vám hravě vejde mobilní telefon. Kabelka se velmi dobře nosí za dvě krátké, pevné horní rukojeti, které jsou doplněny dlouhým odnímatelným popruhem. Skvěle dokáže podtrhnout jakýkoliv outfit. Díky své nadčasovosti s vámi udrží krok, ať vyrazíte kamkoliv. Svou Folbeurku si zamilujete. Více na www.FOLBEUR.com.