Večírkujte snadno a rychle s Bageterií Boulevard

Večírkujte snadno a rychle s Bageterií Boulevard

Večírkujte snadno a rychle s Bageterií Boulevard

Večírkujte snadno a rychle
Praha, 21. listopadu 2018 – Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi, jako každý rok, i řada vánočních večírků či firemních mejdanů. Pokládali jste si už někdy otázku, jak občerstvit všechny pozvané, aby to stálo za to, a přitom jste neutratili majlant? Pokud i vás takováto myšlenka někdy napadla, stačí využít chytrou a praktickou službu BB Box z Bageterie Boulevard. Velmi rychle a snadno, pouhými pár kliknutími na internetu, si ihned vyberete kvalitně a čerstvě připravené boxy obložených baget, wrapů nebo sladkých muffinů. Kurýr pak vše doveze a mejdan může začít! 

Koncept BB Boxu Bageterie Boulevard už nějakou dobu velmi úspěšně funguje a firemní večírky či podobné akce k využití této služby přímo vybízí. Kromě krabic plných čerstvých křupavých baget je nově nabídka rozšířena o úhledně zabalené wrapy, tzv. Wrap box. V něm najdete mix 12 kousků se třemi „mainstream“ příchutěmi (Caesar wrap, Tuňák wrap a Losos wrap). BB boxy jsou dále nabízeny v dalších čtyřech variantách boxu – Best of box (Šunková, Caprese, Tuňáková a Caesar bageta), Fish & vege (Caprese, Tuňáková, Lososová a Vejce voilà bageta) a Meat box (Šunková, Pastrami, Roastbeef a Caesar bageta). Každá krabice obsahuje 16 mini bagetek. Pokud však toužíte i po sladké tečce na party, tak k tomu je vhodný Sweet box s mixem 14 kusů muffinů. I pitný režim Bageterie Boulevard zajistí, a to díky vyhlášenému BB Ice tea nebo čerstvě vymačkaným džusům.  

Služba BB Boxu je určená zejména pro firemní klientelu k zajištění občerstvení na firemní akce – večírky, porady, školení apod. Boxy je možné si prostřednictvím webu bbbox.cz objednat pouze 2 hodiny před akcí a je možné je dovézt na místo akce kurýrem nebo osobně vyzvednout na jakékoli pobočce Bageterie Boulevard po celé ČR.
Zkrátka však nepřijdou ani pořadatelé nějakého „cool“ vánočního nebo silvestrovského domácího mejdanu, kteří potřebují občerstvení hned. Pro ty je pro změnu na každé pobočce připravena nabídka tzv. Box 4 Family, kde se bagety rozrostly ještě o vyhlášené pečené brambory Patatas a domácí tatarskou omáčku. Každá krabice obsahuje 8 kusů baget (4 druhy), dvě porce pečených brambor Patatas a dvě domácí tatarské omáčky. Vybrat si lze opět ze tří variant složení boxů – FIT BOX (4 druhy studených baget – Caesar, Lososová, Tuňáková a Caprese bageta), MEAT BOX (zapečené maso v bagetách Sweet ribs, Pařížská, Bruselská a Grilled roastbeef) nebo MIX BOX (kombinace baget studených – Šunková a Tuňáková a teplých – Švýcarská a Bruselská).
Letos proto můžete přípravu vánočních akcí zvládnout bez stresu a velmi rychle a zaměřit se tak více na zábavnou část večírku.  

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.