Vanda Hybnerová zažije v Přístavu totální kolaps!

Vanda Hybnerová zažije v Přístavu totální kolaps!

Vanda Hybnerová zažije v Přístavu totální kolaps!

Kolaps z vyčerpání! Tahle scéna dala Vandě Hybnerové pořádně zabrat. V nejnovějším díle primáckého seriálu Přístav, kde hraje soudkyni Terezu Skálovou, se na blátivé cestě při pravidelném běhání zničehonic zhroutí. Scéna byla náročná jak pro štáb, tak pro Vandu.

Jakou soudkyně Tereza Skálová dostává čím dál tím víc práce. Jeden slabší kolaps už v minulosti zažila. Tehdy ji našel Petr Dvořák (Petr Lexa) a podařilo se jí selhání organismu dokonale utajit. Jenže teď tělo řeklo „dost“ podruhé a vyčerpání udeřilo v plné síle. Vanda přiznává, že si dopředu studovala detaily.„Mně šlo o věrohodnost, aby to vypadalo dobře. Musela jsem si dokonce nastudovat, jak příznaky takového zhroucení vypadají. Kolaps z vyčerpání je jakási zástava dechu a hlavní příznak je, že se kroutí prsty do protilehlé polohy,“ prozradila Vanda.

Začíná boj o každou vteřinu a Tereza nakonec skončí v rukou záchranářů, kteří ji odvezou do nemocnice. Natáčení trvalo půl dne, a přestože nejdříve měla Vanda na zemi karimatku, skončila na zemi v bahně. Jak tohle dopadne?
 

 
„Terezu čeká zásadní rozhodnutí v životě. Zda kariéru soudkyně opustit, nebo ne. Jestli partnerský rodinný život, nebo kariéra. Myslím, že stejnou otázku řeší spousta žen,“ říká Vanda.

Čemu dá nakonec přednost? Uvidíte už v pátek ve 20.15 v Přístavu na Primě.