Trendy novinky od Conceptu jsou plné barevné hravosti a inovativních technologií

Trendy novinky od Conceptu jsou plné barevné hravosti a inovativních technologií

Trendy novinky od Conceptu jsou plné barevné hravosti a inovativních technologií

Praha 5. duben 2017 Pohodlně se posaďte a pak už se jen kochejte barevnou show, kterou předvede vaše rychlovarná konvice po dobu ohřevu vody. Nebo si vezměte štětec a rychlovarnou konvici si jednoduše dle vlastní fantazie a stylu kuchyně pomalujte sami. Inovativní technologie a hravost jsou totiž nové trendy, jež právě teď hýbou světem rychlovarných konvic a s nimiž u svých novinek přichází i česká značka Concept, třetí nejprodávanější značka ve varných konvicích na českém trhu.

„Dnešní zákazníci očekávají od rychlovarných konvic kromě ohřevu vody i nějakou zvláštnost. Něco, co právě tu jejich konvici udělá jedinečnou. Může to být unikátní design, speciální funkce nebo snadné ovládání. Čím kreativnější a lépe technicky zvládnutý výrobek je, tím lépe. Jsem velmi ráda, že naše novinky tato kritéria do puntíku splňují a doufám, že se zákazníkům budou líbit,“ řekla Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept.
 
Nové rychlovarné konvice s označením RK3200 a RK2350 mají moderní elegantní design a dokonale prozáří jakoukoli kuchyni. Jako jedny z mála výrobků na českém trhu totiž umí během ohřevu vody rozpoutat hotovou světelnou show. Barevně podsvícený LED vodoznak mění svou barvu od modré přes fialovou až k červené. Obě bezspirálové konvice mají objem 1,7 litru, podstavec otočný o 360° a vyjímatelné sítko proti vodnímu kameni. Jsou vybaveny dvojnásobným bezpečnostním systémem, kvalitním konektorem a automaticky se vypnou, jakmile voda dojde k varu. Nerezovou verzi RK3200 můžete mít za 999 korun a plastovou RK2350 za 799 korun.
 
Na povrch bílé keramické novinky s názvem RK0015 CREATIVE si můžete namalovat nebo napsat, co jen se vám zachce. Společně s ní totiž koupíte i set 6 barev a pak už jen stačí povolit uzdu fantazii a tvořit. Sami si tak můžete vyrobit originální a přitom praktický doplněk do kuchyně. Konvice je vyrobena z kvalitního, vysoce hygienického materiálu, který neškodí zdraví, a pojme 1 litr vody. Je bezspirálová, má odpínatelné víčko, podstavec otočný o 360°, dvojnásobný bezpečnostní systém, kvalitní konektor a sama se vypne hned, jakmile voda dosáhne varu. Její cena je 799 korun.