TOP STAR magazín s novou dvojicí

TOP STAR magazín s novou dvojicí

TOP STAR magazín s novou dvojicí

TOP STAR magazín s novou dvojicí

Po nové dvojici v denním TOP STARu ve složení Andrea Košťálová a Lucie Špaková dojde ke změně také v pondělním TOP STAR magazínu. Na svou premiéru se chystá Petr Vágner, který bude od 25. dubna moderovat tento oblíbený magazín ve dvojici se stávající moderátorkou Evou Perkausovou. Petra Vágnera diváci znají už z denního vysílání TOP STARu, kde ho budou vídat i nadále.

 

Petra Vágnera znají diváci televize Prima jako moderátora i herce. Nově je nyní každé pondělí provede i světem showbusinessu v rámci TOP STAR magazínu. „Na novou spolupráci se těším. Moderování ve dvojici je náročnější než samostatná práce před kamerou, je třeba se s parťákem ve studiu sladit a respektovat, že jde o týmovou práci. Věřím ale, že to s Evou zvládneme a diváky budeme spolu bavit. Navíc, co víc bych si mohl přát, než mít ve studiu tak krásnou partnerku, jako je Eva,“ říká Petr Vágner.

 

V krátké době jde o další změnu v rámci lifestylových pořadů FTV Prima. Kromě nových tváří na moderátorských postech došlo nedávno v TOP STAR magazínu také ke změně v rámci realizačního týmu, který pořad připravuje. Nově tento magazín od dubna režíruje zkušený Adam Rezek a dramaturgicky ho připravují Martina Jandová a Gabriela Mikešová. „Naše vysílání se snažíme stále zlepšovat a pro diváky zatraktivnit. Je skvělé, že zkušené profesionály nemusíme navíc hledat vždy jinde. Máme je v redakci a rádi jim dáváme prostor. Těší mne, že podobně to vidí i diváci, od kterých máme pozitivní ohlasy,“ uvádí ke změnám Zuzana Brzáková, šéfredaktorka společenské redakce FTV Prima.

 

Novou dvojici TOP STAR magazínu uvidí diváci poprvé již v pondělí 25. dubna 2016 a poté každé pondělí od 21.30 na FTV Prima.