Tip na moto víkend - 6. června 2020: Testovací den pro veřejnost v Harley-Davidson Praha!

Tip na moto víkend - 6. června 2020: Testovací den pro veřejnost v Harley-Davidson Praha!

Tip na moto víkend - 6. června 2020: Testovací den pro veřejnost v Harley-Davidson Praha!

Tip na moto víkend - 6. června 2020:
Testovací den pro veřejnost v Harley-Davidson Praha!
Harley-Davidson Praha  – 6. 6.  – testovací den pro veřejnost
Letošní moto sezóna nemohla vlivem koronavirových opatření začít se vším, co k ní patří, proto je nevyšší čas si vše vynahradit! Na sobotu 6. června proto chystá Harley-Davidson Praha testovací den pro veřejnost, během něhož si budou moci všichni jezdci bezplatně vyzkoušet motocykly Harley-Davidson. Stačí od 10 hodin dorazit na pražské dealerství značky na adresu K Měchurce 12, Praha 5 a odstartovat víkend v duchu volnosti, jízdy, svobody a zapomenutí na všechny starosti.PRAHA, 1. června 2020 – Prožijte již následující sobotu 6. června ve znamení silných strojů, svobody, volnosti, motocyklových vyjížděk a zapomeňte na stres a všechny starosti. Harley-Davidson Praha totiž na blížící se sobotu chystá speciální testovací den pro veřejnost. Stačí dorazit na pražské dealerství značky, kde budou po celý den nachystány motocykly aktuální modelové řady a každý jezdec si je bude moci bezplatně vyzkoušet, a to klidně hned několik motocyklů za sebou. Krátké testovací jízdy bez doprovodu, během kterých se jezdci budou moci seznámit s osobitými jízdními vlastnostmi motocyklů Harley-Davidson, jsou tím nejlepší tipem na sobotu i na konec karantény.

 „Od začátku letošní moto sezóny jsme všichni museli být doma, proto je nejvyšší čas to napravit! Konečně sednout na motocykly a užívat si to, o co jsme během karantény přišli. Neseďte proto dál doma, ale raději v sobotu dorazte za námi do Harley-Davidson Praha. Půjčíme vám motocykly dle libosti, zapomenete na všechen stres, nepohodu, starosti nebo hádky se ženou a dokonale si vyčistíte hlavu,“ říká Vojta Vavřina, dealer principál Harley-Davidson Praha, a dodává, že testovací den je pochopitelně určen i pro všechny ženy motorkářky, stejně tak i pro celé rodiny nebo milovníky moto stylu, kteří se mohou na strojích Harley-Davidson minimálně vyfotit.

S sebou je třeba mít odpovídající moto výbavu a pochopitelně občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny A. Motocykly zároveň budou po každé jízdě dezinfikovány. Testovací den začíná v sobotu 6. června na pražském dealerství Harley-Davidson v 10 hodin a končí v 15 hodin. Vyplatí se proto dorazit, co nejdříve, protože, kdo dřív přijde, ten dřív jezdí.

HARLEY-DAVIDSON PRAHA – TESTOVACÍ DEN PRO VEŘEJNOST - 6. 6. 2020
Více informací naleznete na www.harley-davidson-praha.cz 
 

Harley-Davidson Praha
Harley-Davidson Praha je nejstarší dealerství značky v ČR a zároveň jedno z pěti oficiálních dealerství Harley-Davidson u nás. Svým zákazníkům nabízí prodej motocyklů, jejich kompletní servis, customizace dle požadavků i sortiment oblečení a moto doplňků MotorClothes. Harley-Davidson Praha je rovněž pořadatelem všech ročníků Prague Harley Days a spolupořadatelem 115. výročí Harley-Davidson konaného v Praze v roce 2018. Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson Praha na: http://www.harley-davidson-praha.cz.