Taneční stand-up comedy!

Taneční stand-up comedy!

Taneční stand-up comedy!

Představení Mirage inspirované stand up komediemi v podání tanečního souboru 420PEOPLE!

S netradiční kombinací moderního tance a stand-up comedy pracuje představení Mirage, které vzniklo v dílně vynikajícího tanečního souboru 420PEOPLE.  Příležitost vidět reprízu této úspěšné inscenace, jejímž režisérem je tanečník, choreograf a umělecký šéf 420PEOPLE, Václav Kuneš, se nabízí 23. října od 20:00 na Nové scéně Národního divadla.

Hlavní inspirací se Václavu Kunešovi staly oblíbené stand up komedie, zejména Jimmyho Fallona, Davea Chappella, Omida Djalili, Mitche Fatela či Robina Williamse. Co vězí za vším tím humorem, kterému se tak rádi jako diváci poddáváme? Co se skrývá za zdánlivou ladností a lehkostí tanečníků, kterou divák mnohdy obdivuje? A jsou stand-up komici opravdu tak vtipní a šťastní, jsou tanečníci plní energie, i když reflektory nezáří? Neodbytné otázky i bezprostřední zábava prolínají celým představením Mirage.

Kromě skvělých tanečních výkonů v tomto představení oceňují diváci i odborná kritika také okouzlující hudbu kanadského skladatele Owena Beltona, krátký filmový dokument Jakuba Jahna uprostřed inscenace a rovněž kostýmy mladého českého design studia Chatty návrhářek Anny Tuškové a Radky Sirkové.