Světlana Nálepková strašila děti v nemocnici! Michaela Gemrotová je anděl nebo ďábel?

Světlana Nálepková strašila děti v nemocnici! Michaela Gemrotová je anděl nebo ďábel?

Světlana Nálepková strašila děti v nemocnici! Michaela Gemrotová je anděl nebo ďábel?

Světlana Nálepková strašila děti v nemocnici ! Michaela Gemrotová je anděl nebo ďábel ?

Do Oblastní nemocnice Náchod zavítaly zpěvačky Světlana Nálepková a Michaela Gemrotová spolu se zakladatelkou Nadačního fondu Šárkou Birke a organizátorem charitativních akcí Davidem Novotným.

 

Světlana Nálepková ze začátku strašila děti na dětském oddělení v převlečení za čerta, poté se se z ní stal Mikuláš a rozdávala dětem dárky. "Já jsem vždy byla čert i ve škole, byla jsem s klukama v partě a vždy jsem dělala lumpárny" svěřila se Nálepková při rozdávání dárků. "Jsem prostě takový malý čert a asi mě to zůstalo do teď" dodává se smíchem Světlana. Muzikálová diva Fantoma Opery Michaela Gemrotová rozdávala dárky na dětském oddělení dárky pro nemocné děti. "Já jsem v dospělosti dělala čerta a bavilo mě strašit děti.


Když jsem byla malá, tak jsem se hrozně bála, že mě odnese do pekla, rodiče mě tím strašili a jednou jsem se zamkla v koupelně a vyhodila jsem klíč z okna a poté musel Mikuláš a čert odmontoval kliku a celé dveře a já křičela, že mě čert unese" dodává se smíchem Míša vzpomínku na dětská léta. V rámci adventních koncertů vystoupily v Jaroměři a v Náchodě. Část výtěžku z adventního koncertu z Náchoda obdrží Nadační fond Šárky Birke, který se stará o nemocné a postižené děti a její zakladatelka Šárka Birke vítá jakoukoliv podporu. "Je důležité pomáhat tam, kde je to zapotřebí a jsem vděčná za pomoc právě našemu fondu, který se snaží pomáhat především dětem" dodává Šárka Birke. "Pro mě je to samozřejmost pomáhat, dělám to již řadu let a nikdo z nás neví, kdy pomoc bude potřebovat. Pro děti v náchodské nemocnici byla návštěva známých osobností příjemným zpestřením" dodal pořadatel koncertů David Novotný.