Stylově s Huawei - podzim přímo vybízí pro fashion fotky

Stylově s Huawei - podzim přímo vybízí pro fashion fotky

Stylově s Huawei - podzim přímo vybízí pro fashion fotky

Stylově s Huawei – vyberte si smartphone přímo pro vás

Huawei i v tomto roce osvěžil svoje produktové portfolio novými atraktivními modely. Po představení svojí vlajkové lodě Huawei P9 na jaře tohoto roku přišlo na trh i několik dalších modelů střední či nižší třídy, které jsou dostupné i na našem trhu. Níže nejdete krátký souhrn několika modelů z aktuální nabídky.

Huawei nova – lifestylový elegán

Nejnovějším přírůstkem v produktovém portfoliu Huawei je Huawei nova – 5-palcový kompaktní model. Vyznačuje se elegantně zaobleným zpracováním se zakřivenými kovovými zády a kvalitním fotoaparátem s pokročilými fotografickými funkcemi.
Především ženy potěší zkrášlovací funkce, která umožní vytvořit virtuální make up či vyhladit obličej.

 

Huawei nova bude dostupný od listopadu 2016 za doporučenou prodejní cenu 9.990 Kč.

Luxus na dosah vaší ruky - stylový Huawei P9

Skvělý fotoaparát, čistý industriální design, kovové tělo a velký displej Full HD – to vše splňuje designový chytrý telefon Huawei P9.

Duální fotoaparát Huawei P9 vyvinutý s legendární společností Leica umožňuje pořídit ty nejlepší fotografie, a to dokonce i v černobílém provedení. Luxusní design hliníkového těla telefonu s diamantem broušenými hranami je nejen elegantní, ale i velmi odolný. K dostání je ve třech metalických barvách – šedá, stříbrná a zlatá.


 

Doporučená prodejní cena tohoto modelu je 13.590 Kč.

Nástupce bestselleru – Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite je modelem střední třídy, který je nástupcem loňského bestselleru P8 lite. Vynikající poměr cena / výkon, atraktivní design či čtečka otisků prstů z něj dělají dostupnější verzi aktuální vlajkové lodě Huawei P9 s minimem kompromisů. K dostání je ve třech barvách – černá, bílá a zlatá.

 

Doporučená prodejní cena tohoto modelu je 6.990 Kč.