Stylové a tvůrčí Vánoce s dekoracemi podle Ferrero

Stylové a tvůrčí Vánoce s dekoracemi podle Ferrero

Stylové a tvůrčí Vánoce s dekoracemi podle Ferrero

Také letos si můžete díky originálním tipům od Ferrero vykouzlit stylovou vánoční atmosféru a svůj domov ozdobit jedinečnými dekoracemi, ze kterých nespustíte oči. Důvtipnou výzdobu navíc vyrobíte i za pomoci pralinek Raffaello, Mon Chéri či Ferrero Rocher. Vyzkoušejte si, jak jednoduše můžete svůj domov proměnit v místo pro dokonalou oslavu Vánoc, a jak na sklonku roku vytvořit perfektní kulisy pro nezapomenutelnou silvestrovskou párty. Ferrero vám napoví, jak na to!

 

Závěsný věnec zdobený Mon Chéri

K adventu bezpochyby patří zelené jehličí a jeho vůně, které se nemusíte vzdávat, ani když chcete svůj adventní věnec udělat netradičně. Ať už si věnec vyrobíte sami, nebo nemáte dostatek času a vyberete si ten kupovaný, rozhodně si jej dozdobte detaily podle svého. Pořiďte si do červena laděnou stuhu na zavěšení a rozdělte ji na dva stejné díly. Jejich konce přivažte na protilehlou stranu věnce mezi svíčky. Až věnec zavěsíte, dozdobte jej zespodu červenými vánočními ozdobami a hvězdičkami s lahodnými pralinkami Mon Chéri.

Raffaello Adventní kalendář

Adventní kalendář, to nemusejí být jen čokolády koupené v obchodě. Vyrobit si vlastní a naplnit ho např. pralinkami Raffaello můžete jednoduše a rychle i doma. Nakupte si kulaté krabičky různých rozměrů, obkreslete jejich obrysy na papír a popište je čísly od jedné do dvaceti čtyř. Pro inspiraci si můžete na internetu najít různé dekorační typy písma, aby byly číslice hezké na pohled. Poté obrysy vystřihněte a přilepte na každou krabičku. Vše můžete doladit červenými a bílými mašličkami, nebo krabičky po obvodu ozdobit třpytkami. Nezapomeňte dovnitř schovat drobné dárečky, včetně kokosových pralinek Raffaello.

Oslaďte si sváteční tabuli

Dokonalou zeleno-zlatou vánoční tabuli vykouzlíte rychle a pro tolik hostů, kolik bude právě potřeba. Ze zeleného dekoračního papíru vystřihejte čtvrtkruh o délce okraje asi 20 centimetrů. Od vnějšího okraje přehýbejte pomocí pravítka tak, aby vznikl tvar vějíře. Nakonec naaranžujte na stůl jako stromeček se zlatou pralinkou Ferrero Rocher na vrcholu – a je hotovo!

 

Zabalte dárky originálně

Před Štědrým dnem přichází chvíle, kdy svou kreativitu musíme projevit naplno – balení dárků je přece výzva! Abyste se vyhnuli uniformním potiskům na balicích papírech, stačí si koupit jednobarevný, do zelena laděný balicí papír, zlatý alobal a zlatý papír, ze kterých vystřihnete vánoční tvary. Nebojte se spolu s papírovými dekoracemi zakomponovat na balíček i přírodní materiály, čerstvé větvičky a slaměné ozdoby. Na připevnění použijte měděný drátek, který se svou barvou bude do kompozice skvěle hodit. Nemusíte ho proto skrývat, ale naopak – využijte jej jako estetický prvek. Se vším bude skvěle ladit pralinka Ferrero Rocher, zlatá třešnička na dortu.

Zlatý silvestr s Ferrero Rocher

Silvestru letos vládne zlatá! Pro přípravu slavnostních kulis poslouží pohár plný pralinek Ferrero Rocher – každému příteli dělaný na míru! Vystřihejte kulatý štítek se silvestrovskými motivy a na zadní stranu napište jméno, komu jste dárek připravili. Doprostřed připevněte dřevěnou špejli a vložte mezi pralinky. Elegantní pozornost pro přátele je na světě!