Stop zalepeným prstům! S lepicí tyčinkou Herkules Mizím

Stop zalepeným prstům! S lepicí tyčinkou Herkules Mizím

Stop zalepeným prstům! S lepicí tyčinkou Herkules Mizím

Stop zalepeným prstům! S lepicí tyčinkou Herkules Mizím

Pokud je právě vaše dítě expertem na zalepené prsty nebo dokonce předměty či oblečení zašpiněné od lepidla, je pro něj jako stvořená nová lepicí tyčinka Herkules Mizím od Druchemy. S tou je totiž prakticky nemožné se ušpinit nebo si přilepit prsty k lepenému výtvoru, nemusíte se ani obávat, v jakém stavu bude pokojík vašeho dítěte po jeho kreativním působení nebo jak se vám vrátí z kroužku či tvůrčí díly. Proč? Protože, jak název napovídá, lepidlo skutečně mizí, dřív než se dítě stačí zašpinit!

Zároveň se však nemusíte obávat, zda se výtvor vašemu dítěte povede a slepené spoje budou pevně držet. Mizí totiž jen zabarvení naneseného lepidla, což na pevnost a výdrž slepeného předmětu nemá nejmenší vliv. Díky této „cool“ funkci rovněž dítě získá dokonalý přehled a jistotu, zda už je lepení u konce a je možné s předmětem hýbat a dotýkat se ho.

 

Barevné lepení jako zábava

Zní to jako zábava a zábava to skutečně je, a často nejen pro děti. Ne nadarmo je lepicí tyčinka Herkules Mizím považována za školní pomůcku nové generace. Jednak se s ní díky pohodlnému výsuvnému mechanismu dětem snadno a lehce pracuje, kdy mohou vždy vysunout jen její malou část potřebnou pro lepení a po aplikaci zase tyčinku zasunout a uzavřít pevným a těsným víčkem. Ale hlavně „Mizím“ jde ještě dál a lepení dětem maximálně usnadňuje. Novinka je totiž založena na principu barevného zvýraznění aplikovaného lepidla bezprostředně po nanesení, do doby, než dokonale zaschne.

V praxi to vypadá tak, že dítě lepí – lepicí tyčinkou potře například papír nebo karton – a nanesená vrstva lepidla získá speciální, v tomto případě fialové, zabarvení. Dítě tak má přehled o tom, kde všude lepidlo naneseno a kde naopak ještě chybí, ale hlavně fialová barva dítěti jasně říká: Pozor lepí! Školák tak má dokonalý přehled o tom, že ještě lepidlo nezaschlo a neměl by se předmětu dotýkat. V okamžiku, kdy vrstva lepidla ztratí fialovou barvu, je možné se předmětu dotknout bez rizika zašpinění i nechtěného posunutí slepovaného.

 

Pomůcka pro nejmladší

Děti však hlavně bude bavit i samotný princip mizící barvy a lepicí tyčinku Herkules Mizím si zamilují tak, že ji nebudou chtít dát z ruky a budou si s ní třeba jen tak „kreslit“. Tyčinka zároveň zůstává věrna rodině lepidel Herkules a vyznačuje se opět pevnými spoji s velkou výdrží i návazností na léty prověřenou „Herkulí“ kvalitu. V tomto případě v tuhé podobě se speciálním zabarvením.

www.herkules-lepidlo.cz