Šťavnaté citrusové plody v zeleném a černém čaji TEEKANNE

Šťavnaté citrusové plody v zeleném a černém čaji TEEKANNE

Šťavnaté citrusové plody v zeleném a černém čaji TEEKANNE

Čaj chutná skvěle nejen s citronem, ale i s pomerančem nebo šťavnatým grepem! Objevte citrusové varianty čajů od TEEKANNE obohacené o příjemný ovocný nádech. Za ochutnání stojí černý pomerančový čaj Earl Grey Orange či zelený Green Tea Orange, a pokud vás lákají neobyčejná spojení, pak musíte vyzkoušet zelený čaj s výraznou chutí grepu Green Tea Grapefruit.

Plná chuť vybraných čajových lístků je báječná sama o sobě, přesto jí svěží pomeranč a grep umí dodat úžasný rozměr. Pokud si s oblibou dopřáváte zelený čaj, nebojte se vydat za šťavnatými chuťovými zážitky, které přináší Green Tea Grapefruit a Green Tea Orange od TEEKANNE. Nezaměnitelný grapefruit se příjemně snoubí s jemností zeleného čaje a jeho sladce kyselá hořkost vás vždy dokonale osvěží. Pomeranč a jeho výrazné sladké aroma zase zelený čaj nádherně provoní a dodá vám radost v každém doušku.

Pomeranč se perfektně hodí i do černého čaje, nejlépe pak do jeho lahodné varianty s bergamotem. Tuto osvědčenou kořeněnou recepturu, údajně vytvořenou britským lordem Charlesem Greyem, proto TEEKANNE obohatilo o pomerančovou složku a výsledkem je příjemná souhra vůní v čaji Earl Grey Orange. Připravte si svůj citrusový šálek čaje a osvěžte se s TEEKANNE přesně podle svého gusta!

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

 TEEKANNE Earl Grey Orange je k dostání za cenu 32,90 Kč.

TEEKANNE Green Tea Grapefruit je k dostání za cenu 41,30 Kč.

Sir Winston Tea Green Tea Orange je k dostání za cenu 48,70 Kč