Soutěž o balíček tyčinek FIT

Soutěž o balíček tyčinek FIT

Soutěž o balíček tyčinek FIT

FIT PRŮVODCE PRO VŠECHNA PRÁZDNINOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ. Zahrajte si o balíček s výběrem müsli tyčinek Fit!

Prázdniny jsou tu! Už se také těšíte na rodinnou dovolenou, pohodové výlety do přírody, koupání a letní relax? Že je toho někdy na jednoho moc? Nezapomeňte si do batůžku, auta nebo kabelky přibalit parťáka plného energie – cereální tyčinku značky Fit českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Fit je již déle než 25 let synonymem zdravého mlsání a doplňkem vyváženého jídelníčku vždy, když máte chuť na něco sladkého nebo vám prostě jen dochází síly. V průběhu let se portfolio Fit rozrostlo od prvních müsli tyčinek o mnoho dalších produktů. Svou oblíbenou tyčinku si v něm najde opravdu každý.

Klasika Fit müsli je v nabídce v mnoha běžných i méně tradičních příchutích, děti ocení tyčinku Fit fruit s bohatou ovocnou chutí. Pokud sledujete nejnovější výživové trendy, osloví vás Fit Smoothie, aktivní sportovci zase sáhnout po Fit Protein pro rychlou regeneraci po náročném výkonu. Nezapomnělo se ani na celiaky, ti si mohou zamlsat na bezlepkové Fit go. Výběr je tedy opravdu široký.

 

Müsli tyčinky Fit seženete u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin. Nyní si však o ně můžete také zahrát. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a zapojit se tak do hry.

Kolik různých příchutí nabízí tyčinka Fit müsli?

a) 8

b) 10

c) 15

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.