Soubor 11:55 uvede příští týden na Jatkách78 čtyři představení plná černého humoru

Soubor 11:55 uvede příští týden na Jatkách78 čtyři představení plná černého humoru

Soubor 11:55 uvede příští týden na Jatkách78 čtyři představení plná černého humoru

Divadelní tip: Soubor 11:55 uvede příští týden na Jatkách78 čtyři představení plná černého humoru

Příští týden budou v prostoru holešovických Jatek78 k vidění hned čtyři inscenace nadějného souboru 11:55 [zapětdvanáct]. V úterý 8. 11. to budou Hodní chlapci, ve středu 9. 11. proslulá Regulace intimity a konec týdne ovládnou zombie – a to hra Pýcha a předsudek aneb láska voní po hnijícím mase v pátek 11. 11. a Střepy a chlebíčky v sobotu 12. 11. Kromě toho mladí divadelníci chystají premiéru nové hry Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh, která se uskuteční 29. 11.

Hodní chlapci, 8. 11. od 19:30, Jatka78 – inscenace v režii Jana Mikuláška inspirovaná románem Anthonyho Burgesse Mechanický pomeranč vznikla ještě v době studií na DAMU. Na stále aktuálnější téma násilí a agrese nahlíží z několika úhlů – jaké chování je nám přirozené, jaký vliv na nás mají různé skupiny, jsme si jisti, jak se zachováme ve vypjatých situacích? Tato hra slibuje divákům originální provedení, silné herecké výkony, pořádnou dávku emocí a řadu znepokojujících otázek.

 regulace

Regulace intimity, 9. 11. Od 19:30, Jatka78 - autorské představení všech zúčastněných herců vzniklo pod režijním dohledem Jiřího Havelky na DAMU. Dvanáct hereckých individualit před diváky odhaluje svůj charakter, zkoumá hranice důvěrnosti a soukromí.

Pýcha a předsudek aneb láska voní po hnijícím mase, 11. 11. od 19:30, Jatka78 – nejnovější inscenace souboru 11:55 představuje směr, kterým se chtějí tvůrci v současnosti vydat – jde o druhou spolupráci s režisérkou Petrou Tejnorovou v rámci takzvané brakové trilogie. Béčková romantická klasika inspirovaná románem Jane Austenové, filmy Quentina Tarantina a zombie horory, kombinuje klasické romantické drama s krvavým humorem a pokleslým žánrem.

 Pýcha a předsudek

Střepy a chlebíčky, 12. 11. od 19:30, Jatka78 - Jaký je obraz doby, ve které žijeme, v očích dnešní mladé generace? Co o nás vypovídají kauzy, které se v posledních letech objevily na titulních stránkách novin? Sedm lidí, sedm pohledů na věc. Bulvár i závažná témata dostávají stejný prostor. Výsledkem je bizarní svědectví o Češích a České republice.

 Střepy a chlebíčky Johana Matoušková

Vstupenky jsou k dostání buď online na www.jatka78.cz nebo v pokladně divadla vždy hodinu a půl před začátkem představení.

Vstupné: základní 250 Kč/student 150 Kč