Sladké vánoční chvíle s Ferrero

Sladké vánoční chvíle s Ferrero

Sladké vánoční chvíle s Ferrero

Také už cítíte ve vzduchu blížící se atmosféru Vánoc plnou dárků, krásných chvil s blízkými, lenošení u pohádek a sladkého mlsání? Společnost Ferrero pro vás připravila jedinečnou edici, která přináší tu pravou vánoční náladu a potěší všechny milovníky čokoládových dobrot.

Pokud se nemůžete dočkat, kdy už budou konečně Vánoce, nezapomeňte si těšení zpříjemnit čokoládou z hravých Kinder adventních kalendářů. Ať už bude vaše rodina mlsat z kalendáře se Santou Clausem nebo z kalendáře ve tvaru obřího Kinder vajíčka, čekání na svátky si vychutnáte naplno. Měřit čas do Štědrého dne můžete i s 24 čokoládami Kinder ve speciálním půlmetrovém vánočním balení. A měřit můžete nejen čas, ale i to, zda náhodou během zimy nepovyrostl někdo z nejmenších členů rodiny.


Každého milovníka výrobků Kinder také potěší měkoučký plyšák – sněhově bílý lední medvěd nebo vánoční sob v krásné teplé zimní šále. A kdo si bude chtít hrát na jednoho ze Santových sobů, toho nadchne plyšová sobí čelenka, nebo taštička ve tvaru soba, do které je možné uložit čokoládové dobroty a čas od času si do ní sáhnout pro sladké potěšení. Až dorazí pravé zimní mrazy a vy se budete vracet domů celí zkřehlí, zahřeje vás speciální plyšový tučňák s nahřívacím polštářkem uvnitř.

Vánoční edice pralinek Ferrero vám pak pomůže k dotvoření té pravé atmosféry u vás doma. Zpestřit si výzdobu můžete s dekoracemi, jako je závěsná hvězdička, nebo přímo pralinkami nazdobit štědrovečerní tabuli.

S Ferrero tak bude čas svátků vždy jedinečný a plný radosti všude okolo vás.


###

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.