Skvělý dárek pod stromeček! Darujte lístky na koncert Heleny Vondráčkové.

Skvělý dárek pod stromeček! Darujte lístky na koncert Heleny Vondráčkové.

Skvělý dárek pod stromeček! Darujte lístky na koncert Heleny Vondráčkové.

Přemýšlíte, jaký dárek pořídit například svým rodičům? Můžete skončit u klasiky v podobě parfému, kosmetiky nebo oblečení. Ale máte možnost přijít s něčím originálním, co si vaši blízcí opravdu užijí. Je-li jejich krevní skupinou hudba Heleny Vondráčkové, máte vyhráno.

Stálice české pop scény totiž chystá na 20. ledna 2018 velkolepý koncert do pražské 02 arény. Dvě a půl hodiny těch největších hitů nestárnoucí zpěvačky, k tomu řada známých hostí jako třeba Michal David, Josef Vojtek, Vašo Patejdl a další. Chápeme, že to nebude úplně pro každého. Dát lístky na takový koncert šestnáctileté dceři, asi vás pošle kamsi a bude si myslet něco o vašem ne příliš dobrém duševním zdraví. Na druhou stranu, alespoň zbude více pro vás. Lístky v ceně 490 korun, 750 korun i 890 korun jsou stále ještě k dispozici, i když se jejich zásoby každým dnem tenčí.

Je tedy třeba reagovat včas, abyste za pár týdnu nesplakali nad výdělkem. Navíc, Vánoce jsou už opravdu za rohem. A proč letos nepřekvapit něčím jiným, než co se od vás očekává, protože jste doteď originalitou příliš nehýřili? Tím spíš, že Helena Vondráčková zkrátka nezklame. Její písničky zná snad úplně každý a 20. ledna bude přesně ten správný čas na to si je zopakovat.

Vondráčková_CD
Během koncertu zazní i nové hityVondráčková_Gott
Helena zazpívala na narozeninovém koncertu Karla Gotta`Vondráčková_koncert
Nestárnoucí zpěvačka opět předvede skvělou showVondráčková_muzikál
Z muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou

Foto: Herminapress