Single na 1. máj? Tipy pro holky, jak si užít májový den s úsměvem od rána do večera

Single na 1. máj? Tipy pro holky, jak si užít májový den s úsměvem od rána do večera

Single na 1. máj? Tipy pro holky, jak si užít májový den s úsměvem od rána do večera

Single na 1. máj? Tipy pro holky, jak si užít májový den s úsměvem od rána do večera
Jdou na vás mrákoty při pomyšlení na 1. květen a zamilované páry všude kolem? Nesmutněte, i pokud jste zrovna singl, můžete si prvomájový den báječně užít. Vezměte kamarádku, která je na tom stejně, a naplánujete si na první květnový den program, díky kterému úplně zapomenete, co je vlastně za den.
Ranní dávka endorfinů
Nejlepším startem dne, kterým si vyšlápnete ke skvělé náladě, je jednoznačně pohyb. Endorfiny vyplavené při sportu vás nabijí energií, která vydrží na celý den. Zajděte s kamarádkou na ranní lekci jógy, tabaty nebo si zaběhejte venku. Při společném tréninku si nejen užijete legraci, ale navíc se i vzájemně vybičujete k lepším výkonům.
Snídaňová odměna
Po ranním pohybu se nezapomeňte odměnit. Vyrazte si do pěkného podniku na brunch. Pokud v blízkosti domova nemáte žádné vhodné místo, jednoduše si připravte něco dobrého doma. Nezapomeňte, že máte rozmazlovací den, rozhodně se jen tak neodbývejte. Co takhle lívance s javorovým sirupem, ovesnou kaši nebo třeba hit v podobě avotoastu s vejcem? Ten si připravíte jednoduše a za pár minut a výsledek bude úžasný.
Náš tip na avokádový toast
Zralé avokádo oloupejte a rozmačkejte vidličkou, dochuťte solí, pepřem a česnekem. Pomazánku natřete na opečený chléb nebo toast a navrch přidejte volské oko. Výživnou a zdravou snídani dozdobte zrníčky granátového jablka, slunečnicovými semínky, klíčky mungo a koriandrem.
Nákupní horečka nebo výlet do přírody
Volné odpoledne přímo vybízí k shoppování. Nic vám nezlepší náladu tak, jako když si pořídíte perfektně padnoucí kousek, ve kterém budete vypadat skvěle. Pokud jsou pro vás nákupní centra příliš rušná, můžete vyrazit na procházku. Obloukem se ale vyhněte profláknutým romantickým místům, jako je Petřín nebo vyhlídka Máj a také parkům s kvetoucími stromy. Pokud se s parťačkou odhodláte k pořádnému výšlapu například na horu Říp, hrad Bezděz, Milešovku, Ještěd nebo na další místa s náročnějším terénem, věřte, že se unavíte tak, že si na svátek lásky si ani nevzpomenete. 
   
Večerní sedánek
Jak jinak zakončit den s kamarádkou než holčičím dýchánkem. Tenhle večer musí patřit jen a jen vám! Oblečte si pyžama, aplikujte obličejovou masku a udělejte novou manikúru. Připravte si něco dobrého na zub a k tomu si nalijte bublinky. K dámskému večeru se přímo nabízí sekt La Fleur od Bohemia Sekt s jedinečným květinovým aroma. Potom se už v klidu usaďte a zapněte oblíbený film. Určitě ale zapomeňte na romantiku ve stylu Padesát odstínů šedi! Vsaďte třeba na film Bez kalhot nebo na hrdiny od Marvelu, kde si krom fantasy příběhu užijete i pohled na krásné muže.