Sestra v akci proti Madagaskaru aneb Sportovní den Hudebního divadla Karlín

Sestra v akci proti Madagaskaru aneb Sportovní den Hudebního divadla Karlín

Sestra v akci proti Madagaskaru aneb Sportovní den Hudebního divadla Karlín

Když se sejdou herci a zpěváci jednoho divadla při sportovním klání, dějí se věci!

V pátek 18. srpna odpoledne již tradičně pozvalo Hudební divadlo Karlín protagonisty a tvůrce nově připravovaného muzikálu, konkrétně Sestry v akci, na setkání s partnery a přáteli divadla a především s médii, kterým hned na začátku představili herci a zpěváci na módní přehlídce výběr kostýmů z tohoto nového projektu.

V parukách Jarmily Kamínkové a kostýmech Lindy Boráros se představili mj. Lucie Bílá, Václav Noid Bárta, Iva Pazderková, Světlana Nálepková, Pavla Břínková, Martin Písařík a další.

Potom už následovala sportovní část odpoledne, kde Sestra v akci (premiéra 19. října 2017) vyzvala jako soupeře taktéž nově připravovaný muzikál Madagaskar. Ten bude uváděn od letošního podzimu ve sportovních halách ČR a SR.

Postavili se proti sobě při zdolávání lanového centra a tým Sestry v akci ve složení Iva Pazderková, Kateřina Nováková, Václav Noid Bárta a Ivo Hrbáč a o 17 minut deklasoval tým Madagaskaru vedený „hrošicí Glorií“ Míšou Bábor Noskovou.

V ostatních disciplínách už to pro Sestru v akci tak slavné nebylo. Sice o fous, ale přece jen v nohejbalu a plážovém volejbalu byli úspěšnější borci z muzikálu Madagaskar, takže sláva vítězům, čest poraženým!

I když by se mohlo zdát, že tento fakt mohl někomu zkazit výsledný dojem ze setkání, nebylo tomu tak a všichni si, i díky sponzorům Vinařství Vajbar, Alkohol.cz, Žebírkov.cz, Japek s.r.o., Pekárna Kabát, Sodastream a Stablecam užili zbytek dne v areálu OPT PLAY Zdiměřice opravdu měrou vrchovatou!