ROLLING STONES - OLÉ OLÉ OLÉ!

ROLLING STONES - OLÉ OLÉ OLÉ!

ROLLING STONES - OLÉ OLÉ OLÉ!

Společnost ATLANTIS entertainment si dovoluje oznámit že ve čtvrtek 16.3. proběhne ve stovce českých kin unikátní večer s nejslavnější kapelou světa ROLLING STONES.

V jediný večer bude možné, ve sto kinech napříč Českou republikou, shlédnout unikátní dokument z loňského turné legendární kapely ROLLING STONES napříč Jižní Amerikou:

ROLLING STONES OLÉ OLÉ OLÉ.
V něm navštívíme členy kapely v jejich hotelových pokojích, odhalíme jejich rituály před vystoupením, nahlédneme do jejich šaten, kde zazpívají jenom pro nás. Budeme sledovat jejich okouzlení atmosférou tohoto kontinentu a specifickými jihoamerickými fanoušky.
 

Po krátké přestávce bude následovat záznam největšího koncertu v dějinách:

ROLLING STONES - HAVANA MOON.
Stones hráli už všude, s vyjímkou jediného místa. Havana Cuba. Záznam koncertu nejslavnější kapely světa. Koncertu, který zbořil všechny dosavadní rekordy. Koncertu, který byl vyvrcholením jejich jihoamerického turné.

Tento unikátní večer mohou prožít diváci po celé ČR mimo jiné i v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Olomouci, Havířově, Teplicích, Děčíně, Domažlicích, Chomutově, Jablonci nad Nisou, Karviné, Karlových Varech, Mostě, Opavě, Písku, Prostějově, Šumperku, Zlíně a mnoha dalších městech.