PUMA v této sezóně spolupracuje se značkou  HAN Kjøbenhavn

PUMA v této sezóně spolupracuje se značkou HAN Kjøbenhavn

PUMA v této sezóně spolupracuje se značkou HAN Kjøbenhavn

Skandinávské čisté linie a funkčnost se propojily se sportovním designem.

Globální sportovní značka PUMA si vybrala dánskou streetwearovou značku Han Kjøbenhavn za svého nového partnera pro podzimní a zimní sezónu. Celou kolekcí se tak prolínají základní prvky severského designu - jednoduchost a funkčnost. Zakladatel a kreativní ředitel Jannik Davidsen, jehož zálibou jsou toulky dánskou Kodaní, nalezl inspiraci v místním sportu, příměstské architektuře a severském stylu života. Cílem kolekce bylo překvapit. Na oblečení jsou proto použity neobvyklé materiálové kombinace, jako jsou například viskózové hedvábí, žerzej a kepr. Obuv získala zářivější i tlumené barvy. Použití lehké kostkované vlny vzdává poctu ikonickému trenčkotu, který se nosil na místní fotbalová utkání.

PUMA a Han Kjøbenhavn nabízí v této sezoně nový progresivní styl jedinečně kombinující sport a módu. Nový kreativní ředitel vtiskl klasickému stylu tenisek Clyde Stitched originální dotek skandinávského stylu. Jednoduchý design této kožené obuvi zdobí detail v podobě obšité linie kolem podrážky. Čistý a rafinovaný styl doplňuje na boční straně značka PUMA x HAN KJØBENHAVN. Tato kolekce se může pochlubit také novými redesignovanými botami Tsugi Kori. Odvážný, futuristický styl zde doplňují luxusní materiály v tlumených barevných tónech. Vrchní část je vyrobena ze semiše a kůže. Typickým prvkem tohoto modelu zůstává všitý ponožkový svršek v oblasti kotníku.

Kolekce oděvů je vyrobena z prvotřídních a luxusních tkanin a materiálů. Bunda, inspirovaná typickými oděvy, které kdysi plnily kodaňské fotbalové tribuny, vyniká jednoduchou linií. Inspirace dánským počasím a architekturou se odráží v teplé mikině se stojatým límečkem. Kontrastní výšivka a zlatý zip pak posouvají tento kousek na jedinečnou úroveň. Celou designovou řadu uzavírá stylový batoh Backpack univerzálního tvaru a čepice Beanie s extra měkkou žebrovanou povrchovou úpravou.

Vybrané produkty kolekce PUMA x HAN KJØBENHAVN budou k dispozici v Queens, Footshop, Shoos, Fresh Labels či Brands 24 od konce října 2017. Celá kolekce je globálně dostupná od 7. října v PUMA Stores, obchodech HAN KJØBENHAVN, na stránkách HANKJOBENHAVN.com, PUMA.com a u dalších partnerů značky PUMA.


PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 11 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.

Kodaňská značka HAN KJØBENHAVN byla založena v roce 2008, kdy představila svou řadu dioptrických a slunečních brýlí vynikajících vysokou kvalitou za dostupnou cenu. Značka rychle získala celosvětové uznání a v roce 2009 uvedla svou první kolekci oděvů pro muže, která se dosud prodává po celém světě. První kompletní kolekce dámských oděvů bude uvedena v blízké době. HAN KJØBENHAVN je založen na základních principech dánského designu spojující v sobě praktičnost, funkčnost, moderní vzhled a inovativní myšlenky. Další informace naleznete na www.hankjobenhavn.com.