PUMA JE PARTNEREM WINGS FOR LIFE WORLD RUN

PUMA JE PARTNEREM WINGS FOR LIFE WORLD RUN

PUMA JE PARTNEREM WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Charitativní běh Wings for Life World Run poběží lidé na celém světě pro ty, kteří běhat nemohou

 

 

PUMA se stala celosvětovým partnerem charitativního běhu Wings for Life World Run organizovaného nadací Wings For Life, která se zabývá výzkumem poranění míchy. Již 3. května 2015 se v 11:00 Greenwichského času (GMT) lidé po celém světě postaví na startovní čáru, aby podpořili dobrou věc. Jedním z 35 světových měst, kde se běh odehraje, je Bratislava. Startovní výstřel zde zazní ve 13:00 středoevropského času (CET).

Slovensko hostí běžeckou charitativní běh již podruhé, i tento rok bude kompletní částka za startovné věnována na výzkum poranění míchy a jeho léčby. Kromě finanční pomoci je cílem celého projektu také šíření osvěty o problematice ochrnutí končetin. Jedná se o jediný běh na světě, který je odstartován ve stejný čas na celém světě, bez ohledu na denní dobu, ať už se jedná o Slovensko, Rusko, Japonsko, Brazílii, nebo Austrálii a mnoho dalších zemí.

Každý navíc může uběhnout trasu, která odpovídá jeho možnostem a fyzické kondici. Závod každého běžce končí ve chvíli, kdy jej dojede tzv. stíhací automobil. Ten vyráží ze startovní čáry půl hodiny po startu všech účastníků a postupně zvyšuje svou rychlost (z 15 km/h na konečných 35 km/h). Je tedy na každém z účastníků, jakou vzdálenost a jak rychle uběhne nebo ujede na vozíčku.

Pro více informací o Wings for Life World Run v Bratislavě prosím navštivte: http://www.wingsforlifeworldrun.com/sk

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 65 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami, jako je Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro, přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Tretorn, Dobotex a Brandon. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států, zaměstnává celosvětově více než 10 000 lidí a má ústředí v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.