PUMA a nové sportovní kolekce jaro/léto 2019

PUMA a nové sportovní kolekce jaro/léto 2019

PUMA a nové sportovní kolekce jaro/léto 2019

Běžecké boty PUMA jaro/léto 2019
Hybrid Rocket:
Unikátní běžecká bota, kterou Puma představila již v loňském roce. Pěna Hybrid je mix dvou nejinovativnějších technologií. IGNITE a NRGY. NRGY kuličky poskytují perfektní pohodlí a IGNITE technologie perfektní návratnost energie a tím, dodává na rychlosti běžce. 

Doporučená MOC je 3.399,-
Hybrid Runner:
Hybrid Runner je game changer pro každodenní běh. Pěna Hybrid je mix dvou nejinovativnějších technologií. IGNITE a NRGY. NRGY kuličky poskytují perfektní pohodlí a IGNITE technologie dokonalou návratnost energie a tím, dodává na rychlosti běžce. 

Doporučená MOC: 2.599,-
Hybrid NX:
Lehká a pohodlná bota určená nejen na běh, ale dodá i klasickému streetstylu trochu technologický ráz. Bota je vybavena technologií IGNITE a NRGY.


Doporučená MOC: 2.299,-
SPEED 300 RACER
Bota Speed 300 je stálice v kolekci běžeckých bot Puma a je rovněž oblíbená pro závodníky na ½ maratony či kratší běžecké závody. Určena je především pro běh na silnici. Bota Speed je kombinací rychlosti a stylu. Zlepšuje výkon a lehkost pohybu. Lehká podrážka, variabilní zavazování dle individuálních potřeb jedince a jedinečná rychlost se spojují v botě Speed 300 Racer.

Doporučená MOC: 3.099,-
Speed 600 Fusefit:
Toto je nejprogresivnější a nejrychlejší Puma běžecká bota na trhu. Určená je atletům a opravdovým běžcům. Lehká pěnová podrážka, zavazování dle individuálních potřeb a skvělá rychlost zaručují perfektní výkon.  
Doporučená MOC: 3.599,-