PUMA A ADER ERROR NAŠLY KRÁSU V NEDOKONALOSTI

PUMA A ADER ERROR NAŠLY KRÁSU V NEDOKONALOSTI

PUMA A ADER ERROR NAŠLY KRÁSU V NEDOKONALOSTI

 

PUMA A ADER ERROR NAŠLY KRÁSU V NEDOKONALOSTI
VÝSLEDKEM JE NOVÁ FUTURISTICKÁ KOLEKCE „UNDER CREATIVITY“
HERZOGENAURACH, Německo (8. listopadu 2019) Globální sportovní značka PUMA a korejská módní značka ADER ERROR uvedly novou futuristickou kolekci oblečení a bot s názvem „Under Creativity“, která si hraje s nedokonalostí a vytváří tak nečekané pohledy na krásu. 
 
  

Značka ADER ERROR debutovala již v roce 2014 a stala se jednou z nejpopulárnějších módních značek nejen v Koreji. Módní koncept ADER ERROR je založen na jednoduchosti a snaží se nalézt krásu a jedinečnost v detailech obyčejného každodenního života, kterých si ostatní často nevšimnou. Nová spolupráce PUMA X ADER ERROR pokračuje v této myšlence a kombinuje i vlivy různých subkultur, retro styl i futuristické prvky .   
 

Výsledkem spolupráce je kolekce ve stylu „under construction“ stírající hranice mezi minulostí a budoucností, ve které najdeme sportovní oblečení s kontrastním prošíváním, výraznými barvami i přiznanými visačkami a expresivními prvky. Součástí jsou větrovky i péřové zimní bundy, svetry, topy, stylové kalhoty, a především populární siluety bot, jako jsou PUMA ROMA, RS 9.8. a PUMA Cell Alien v jasných a nepřehlédnutelných barevných kombinacích a výraznými švy. „Futro look“ podporují i další módní doplňky kolekce.
Vybrané kousky ze spolupráce PUMA X ADER ERROR budou dostupné v průběhu listopadu ve Footshopu, Queens, Fresh Labels, Vemzu, Shooos, Shoes Industries a na PUMA.com.   

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se PUMĚ povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf sitchd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na www.puma.com.