První Ženou Internetu se stala umělecká cukrářka!

První Ženou Internetu se stala umělecká cukrářka!

První Ženou Internetu se stala umělecká cukrářka!

Sympatická maminka dvou dětí a umělecká cukrářka Adéla Tas Marková z Litoměřic si vybojovala na prvním ročníku Žena Internetudvojnásobné vítězství! Získala totiž jak titul Žena Internetu Sympatie, tak i oficiální titul Žena Internetu. Originální soutěž vyhlásila agentura MA Models v čele s ředitelkou Martinou Kopřivovou.


Vše se spustilo už na podzim minulého roku, kdy agentura oslovila stovky dívek a žen z celé České republiky, které se zajímají o sociální média i časopisy. Po hlasování čtenářů a návštěvníků facebooku se do finále dostalo 11 krásek různého věku a povolání.
Finále, které moderoval Michael Zima, se uskutečnilo v luxusním prostoru Balu Kitchen na Praze 3 za účasti předem vybrané poroty.

Předsedou poroty se tak stal známý stylista Kája Pavlíček, dále rozhodovali i moderátor a herec Petr Vojnar, herečka Bára Motlová, Josef Kůrka-Muž roku 2016,Dan Xaver, Mistr Physique, muzikálová zpěvačka a herečka Lucia Jagerčíková a další. 
Porota po třech soutěžních disciplínách (rozhovor s moderátorem, jízda na rotopedu a módní přehlídka návrhářky Petry Brzkové rozhodla také o titulu Žena s nejkrásnější očima, který patří zdravotní sestře  Pavlíně Beranové z Černošich a titulu Žena s nejkrásnějším úsměvem, kterým těšila porotu maminka pěti dětí Martina Frébortová z Ostravy.

Na závěr získaly jak vítězky, tak i ostatní finalistky dárky od sponzorů Grand Clinic, Tunturi, Zárybnický Wines(vína z vinařství Horák-Vrbice, 
Přerost a Švorc auto, Mary Kay, Cosmopolitan, Vazárna.cz a další.
Soutěž se na Facebooku setkala se stovakami kladných reakcí, a tak se již v květnu začne chystat další ročník soutěže.

Hlavní myšlenkou soutěže zůstává dát šanci všem ženám bez ohledu na míry a výšku. Nejdůležitější
roli hrají sympatie a zajímavý profil na sociálních sítích.