Program Městských divadel pražských – duben 2016

Program Městských divadel pražských – duben 2016

Program Městských divadel pražských – duben 2016

Program Městských divadel pražských – duben 2016

Divadlo ABC

2. 17:00 Dobře rozehraná partie + prohlídka zákulisí

4. 10:00 Lakomá Barka – pro školy

5. 10:00 Lakomá Barka – pro školy

19:00 Drž mě pevně, miluj mě zlehka

6. 19:00 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

7. 19:00 Na miskách vah

8. 19:00 Vím, že víš, že vím…

9. 17:00 Pan Kaplan má třídu rád + prohlídka zákulisí

10. 15:30 Dnes otevřeno – pronájem Studio Oáza

11. 19:00 Romulus Veliký

12. 19:00 Listopad + prohlídka zákulisí

13. 19:00 Sen čarovné noci

14. 10:00 Sen čarovné noci + setkání s tvůrci po představení – pro školy

19:00 Bylo nás pět

15. 19:00 Holky z kalendáře + prohlídka zákulisí

16. 17:00 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách – předpl. sk. D

17. 19:00 Deštivé dny – pronájem Divadlo Ungelt

18. 19:00 Bedřich Smetana: The Greatest Hits

19. 19:00 Vím, že víš, že vím… + prohlídka zákulisí – předpl. sk. E

21. 19:00 Romulus Veliký

22. 19:00 Listopad

23. 17:00 Shirley Valentine

24. 19:00 Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: Nás to tady furt baví - pronájem

25. 19:00 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

26. 19:00 Na miskách vah

27. 19:00 V+W Revue

28. 19:00 Král Lear

29. 10:00 Král Lear – pro školy

19:00 Vím, že víš, že vím… - zadáno

30. 17:00 Shirley Valentine + prohlídka zákulisí

Malá scéna ABC

2. 20:00 Tanec smrti

20. 19:00 Pěna dní – pronájem Sumus

21. 11:00 Tanec smrti – pro seniory

30. 12:00 Herecký kurz pro neherce I.

Divadlo Rokoko

1. 19:00 Veterán

2. 17:00 Burundanga – Dámská jízda

3. 19:00 Mátový nebo citron – pronájem Dobřich. div. spolek

4. 19:00 Kancl + prohlídka zákulisí

5. 10:00 Noc bláznů – pro seniory

19:00 Molly Sweeney

6. 19:00 Kdo se bojí Virginie Woolfové?

9. 17:00 Sebevrah

10. 19:00 Gospel Time Party Zuzany Stirské - pronájem

11. 19:00 Happy End

12. 19:00 Želary + prohlídka zákulisí

13. 15:00 Věštkyně, vraždy a jasnovidci – pro KMD

19:00 Věštkyně, vraždy a jasnovidci

14. 19:00 Kolega Mela Gibsona – pronájem Divadelní spolek Frída

15. 19:00 Hráči + prohlídka zákulisí

16. 17:00 Noc bláznů

17. 19:00 Zelňačka – pronájem Agentura Familie

18. 19:00 Hodina před svatbou

19. 19:00 Důkaz

20. 19:00 Kancl

21. 19:00 Návštěvy u pana Greena - pronájem

22. 19:00 Oddací list + prohlídka zákulisí

23. 17:00 Molly Sweeney

21:00 Shakespearovské soirée

24. 19:00 Rošáda – pronájem Divadelní spolek Frída

25. 19:00 Noc bláznů – předpl. sk. A

26. 10:00 Věštkyně, vraždy a jasnovidci – pro školy

19:00 Burundanga + prohlídka zákulisí

28. 19:00 Happy End + prohlídka zákulisí

29. 19:00 Hodina před svatbou

30. 19:00 Noc bláznů

Zájezdy

V+W Revue, Kolín, 1. 4. od 19 h

Holky z kalendáře, Litomyšl, 4. 4. od 19:30 h

Dobře rozehraná partie, Rychnov n. Kněžnou, 20. 4. od 19:30

Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Kopřivnice, 7. 4. od 19 h

Ostrava, 8. 4. od 19 h

Písek, 22. 4. od 19:30

Oddací list, Žďár n. Sázavou, 18. 4. od 19 h

Hodina před svatbou, Třebíč, 27. 4. od 19 h