Připravte se na INVAZI!

Připravte se na INVAZI!

Připravte se na INVAZI!

Olga Rusaková je nejen malířka, návrhářka či stylistka, ale především žena s velkým srdcem.

Její tvorbu sleduji s úžasem již téměř dva roky.

Málokdo ví, že po dlouhou dobu byla designérkou prezidenta Gorbačova a že je malířka.

Její obrazy jsou malovány tzv. technikou čínského laku – zjednodušeně řečeno mnoho vrstev barev na sobě.

Vystavovat své obrazy začala již v roce 1970 a její díla byla k vidění a koupi v nejprestižnějších aukcích po celém světě – Paříž, Antverpy, Moskva, USA, etc.

V současné době spolupracuje s fotografem Filipem Matušinským na další s názvem INVASION.  Fotografický projekt Invasion je spojením mystiky a reality běžného života. Ukazuje existenci nadpřirozených sil, s nimiž je člověk bytostně spojen a může s nimi komunikovat. Olga v něm naplno uplatňuje svůj cit pro styling.

Návštěvníci galerií si ji budou moci prohlídnout v Praze, Moskvě, Paříži či Londýně. Na projektu se podílel i francouzský módní návrhář Elie Kuame – jeho přehlídku jsme mohli v Praze vidět před několika měsíci. Její tvorba je nadčasová, nebojí se barev a využívá skvělých materiálů.

Olga je také módní guru Sámera Issy, kterému věnovala svoji letní kolekci Summer 2012 s názvem Summer For Sámer. Kolekce byla představena na Sámerových narozeninách.

Ve videoukázce se můžete podívat na exklusivní sestřih z jejích dvou poslednich fashion shows – již zmiňované Summer For Sámer a Invasion.

http://youtu.be/kaVlLQ6ZV3c

Již nyní se těším na další přehlídku.