Prima ve spolupráci s Lidovými novinami vydává speciální mapu k seriálu Tři mušketýři

Prima ve spolupráci s Lidovými novinami vydává speciální mapu k seriálu Tři mušketýři

Prima ve spolupráci s Lidovými novinami vydává speciální mapu k seriálu Tři mušketýři

V rámci marketingové a PR kampaně k historickému seriálu Tři mušketýři z dílny BBC, který Prima uvede 29. června, vydává Prima ve spolupráci s Lidovými novinami speciální soutěžní mapu. Unikátní turistická mapa bude přiložená k sobotnímu vydání Lidových novin 27. června, k dispozici bude také v elektronické podobě ke stažení na webových stránkách iprima.cz. Díky ní se tak diváci mohou vydat po stopách svých hrdinů a stát se součástí prima letního příběhu se Třemi mušketýry.

 

„V kampani, kterou jsme připravili před spuštěním seriálu, jsme vytvořili mapu hradů, zámků a dalších oblíbených turistických destinací, které jsou spojeny právě s natáčením seriálu Tři mušketýři. Součástí mapy je také soutěž, která odkazuje na to, že se seriál natáčel a natáčí v České republice, na hradech a zámcích jako jsou Zvíkov či Křivoklát, nebo v malebné české přírodě v čele s Adršpašskými skalami,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

S odkazem na tyto lokality proto vznikla unikátní mapa hradů, zámků a kulturních či přírodních památek České republiky s 3D ilustracemi, která kromě vyznačených míst vhodných pro turistiku, cyklistiku, vodní sporty a jízdu na koni zdůrazňuje hlavně památky. U 13 z nich je dodán podrobný popis zahrnující historii místa a informace potřebné k návštěvě.

Společně s mapou vyjde i speciální soutěžní karta, na níž soutěžící mohou lepit vstupenky navštívených míst vyznačených na mapě. Jakmile nasbírají vstupenky ze tří lokací, stačí je spolu se soutěžní kartou a vyplněnou odpovědí na soutěží otázku poslat na Primu. Mohou tak vyhrát buď 100 rodinných vstupenek na libovolnou tuzemskou památku či 10 víkendových pobytů s plnou penzí pro celou rodinu čítající 2 dospělé a 3 děti ve stylových zámeckých hotelích s originálním dobovým interiérem. Těmi jsou Zámek Liblice či Chateau Hostačov.