Přijďte na velikonoční brunch do Pohostince Karlín

Přijďte na velikonoční brunch do Pohostince Karlín

Přijďte na velikonoční brunch do Pohostince Karlín

Restaurace Pohostinec Karlín připravuje již tradičně sobotní brunche. Na sobotu 20. dubna 2019 však podnik nachystal speciální velikonoční menu, které se bude servírovat od 11 do 14.30 hodin. Pochutnat si budete moci neomezeně na skvělé velikonoční nabídce. Speciality budou doplněny servírovanými chody v ceně.

Speciální velikonoční menu s důrazem na lokální suroviny na vás čeká již v sobotu 20. dubna v Pohostinci Karlín. Na velikonoční brunch můžete dorazit s celou rodinou. Pro děti má restaurace připravený skvělý dětský koutek i speciální dětský bufet. V ceně brunche je zahrnuta konzumace domácích limonád, vody a prosecca.

 

„Kromě bohatého předkrmového a salátového baru, kde si můžete dát například kachní paštiku s dýňovým chutney, telecí tatarák či třeba vajíčkovou pomazánku s čerstvým domácím pečivem, se můžete těšit hlavně na skvělé velikonoční pokrmy,“ říká Milan Pavlík, manažer restaurace. Nechte se pohostit nejdříve lososem s bramborovým pyré s medvědím česnekem, karotkou a máslovo-bylinkovou omáčkou a poté výborným kuřecím supreme, pečenou jehněčí kýtou s kopřivovou nádivkou s omáčkou z kořenové zeleniny a listovým špenátem. Samozřejmě, že by se pořádný sobotní brunch neobešel bez dezertů. Pochutnáte si na rebarborovém koláči s drobenkou, palačinkách s čokoládou či džemem a samozřejmě si nesmíte nechat ujít velikonočního beránka!

Cena brunche v Pohostinci Karlín je 590 Kč za osobu. Děti od 6 do 12 let mají brunch za 295 Kč. Rezervace je z kapacitních a provozních důvodů nutná, a to na telefonním čísle +420 731 636 318 nebo na e-mailu karlin@pohostinec.cz.

Celé menu brunche najdete na webu restaurace http://karlin.pohostinec.cz/index.php/brunch.