Party v nahrávacím studiu

Party v nahrávacím studiu

Party v nahrávacím studiu

Dlouhej den

Dnešek byl úžasnej, ale strašně náročnej! Stihla jsem snad nejvíc věcí v životě. Hlavní náplní dne bylo promování salonu krásy, jehož majitelka mě před nedávnem oslovila, jestli bych nechtěla být její modelkou na účesy. No ještě jsme nedomluvily detaily, ale pokud na mě nepůjde s nůžkama, jdu do toho.

Když jsem se konečně dostala domů, zavolala mi kamarádka, že je s pár lidma v nahrávacím studiu kousek ode mě a chystají velkou oslavu. Její přítel zrovna uzavřel smlouvu se Scottem Storchem, hudebním producentem, který má na svědomí spoustu obrovských hitů /kdyby jste náhodou nevěděli/ a spolupracoval se jmény jako jsou Tupac, Snoop Dogg, Christina Aguilera, Beyonce, Chris Brown a řada dalších. Tahle fotka mi přistála ve zprávách jako pozvánka. Známý producent je ten nenápadnej kluk vlevo.

No, nemohla jsem odmítnout. Ovšem v jednu ráno už jsem poslušně doma a chystám se do postele. Zbytek party totiž narozdíl ode mě nemá zítra žádné povinnosti, takže předpokládám, že se noc v nahrávacím studiu trochu protáhne. A vzhledem k tomu, že se během popíjení také téměř nepřetržitě tvořilo, je dost možné, že tam právě vzniká nová pecka. Krásný den všem!