Oslavte Global Movie Day v Cinema City Maratonem nominovaných filmů

Oslavte Global Movie Day v Cinema City Maratonem nominovaných filmů

Oslavte Global Movie Day v Cinema City Maratonem nominovaných filmů

Letos poprvé proběhne Global Movie Day (připadá na druhou sobotu v únoru), který má za úkol diváky vtáhnout do diskuzí a recenzí filmů, které je v průběhu let inspirovaly a zároveň je přivést k filmům, které dosud neviděli. A to vše v předvečer udílení Oscarů. U této příležitosti vyjde vstříc filmovým fandům i Cinema City, které připravilo speciální akci s názvem Maraton nominovaných filmů. Nejenže diváci uvidí filmy, kterým náleží oscarová nominace, ale čím více filmů zhlédnou, tím méně zaplatí.

Za týden čeká filmové fanoušky jedna z největších událostí roku, a to předávání Cen Akademie neboli Oscaři. Chystáte se sledovat vyhlášení cen, ale je nějaký film, který jste ještě neviděli? Nezoufejte! V síti multiplexů Cinema City si pro své diváky připravili Maraton nominovaných filmů. V programu naleznete všechny filmy, které byly nominovány v kategorii nejlepší film, jimiž jsou Le Mans ‘66, kde se v hlavní roli představil Matt Damon a Christian Bale, originální a zábavná satira zaměřená na druhou světovou válku Králíček Jojo, diváky milovaný Joker v podání skvělého Joaquina Phoenixe, který byl již za roli několikrát oceněn, Tenkrát v Hollywoodu s hvězdným obsazením, Malé ženy, sociální drama Parazit a speciálně pro tuto příležitost uvede Cinema City film 1917 a Judy ještě před jejich českou premiérou. Mimo pestrou nabídku v programu návštěvníky čeká i výhodná cenová nabídka. Zakupte si voucher na maraton a získejte tím výhodnou cenu, která se pohybuje od 260 Kč za 2 filmy a od 350 Kč za 3 filmy.

Maraton nominovaných filmů můžete zhlédnout v multiplexech Cinema City do 16. února. Více informací o nákupu voucheru a jednotlivých projekcích naleznete na https://www.cinemacity.cz/maraton.

PRAHA A BRNO:

MARATON VOUCHER NA 2 FILMY - DOSPĚLÝ: 380 Kč (190 Kč za film)

MARATON VOUCHER NA 3 FILMY - DOSPĚLÝ: 465 Kč (155 Kč za film)

MARATON VOUCHER NA 2 FILMY - STUDENT/SENIOR: 290 Kč (145 Kč za film)

MARATON VOUCHER NA 3 FILMY - STUDENT/SENIOR: 390 Kč (130 Kč za film)

VŠECHNY POBOČKY CINEMA CITY KROMĚ PRAHY A BRNA:

MARATON VOUCHER NA 2 FILMY - DOSPĚLÝ: 320 Kč (160 Kč za film)

MARATON VOUCHER NA 3 FILMY - DOSPĚLÝ: 420 Kč (140 Kč za film)

MARATON VOUCHER NA 2 FILMY - STUDENT/SENIOR: 260 Kč (130 Kč za film)

MARATON VOUCHER NA 3 FILMY - STUDENT/SENIOR: 350 Kč (116.7 Kč za film)