Od září s dětmi jedině do Keiki

Od září s dětmi jedině do Keiki

Od září s dětmi jedině do Keiki

Od září s dětmi jedině do Keiki


Od 1. září 2016 přichází do provozu nový jedinečný dětský koutek Keiki, který se nachází v prostorách prvního patra nad restaurací La Casa Argentina v Praze* a otevřen je denně od 12 do 22 hodin.

 

„Otevření dětského koutku Keiki v centru Prahy je vyústěním dlouholeté praxe mé společnice Martiny, která díky svým bohatým pracovním zkušenostem zjistila, že klíčem ke správnému vývoji a fungování dětí je individuální péče a osobitý přístup, uvádí managing partner Kateřina Pos Nová.

Dětský koutek Keiki je součástí agentury Keiki s.r.o., zajišťující péči o děti, a děti v něm naleznou vše, co potřebují pro svou zábavu - klouzačky, prolézačky, balónky, hračky a spoustu dalších zajímavých věcí. Nedílnou součástí koutku je dětská jídelna, herna a plně vybavené sociální zařízení přizpůsobené i těm nejmenším. V budoucnu je v koutku plánována realizace „klidového prostoru“, kde děti budou moci odpočívat.

Samozřejmostí je přítomnost chův, které děti aktivně zabaví.

 

* Zákazníci restaurace mají v koutku hlídání dětí zdarma.

Keiki s.r.o.

Název Keiki vznikl z touhy vidět spokojené, usmívající se děti i jejich rodiče. Slovo keiki pochází z havajštiny, v jejímž překladu znamená „dítě“ a při jeho vyslovení se rty automaticky roztáhnou do úsměvu. Společnost Keiki s.r.o. nabízí velmi širokou škálu služeb. Základem je péče o děti ve formě dlouhodobého i občasného hlídání dětí, kdy chůva dochází do domácností, případně doprovází děti na kroužky. Nový dětský koutek dokonce nabízí hlídání dětí mladších tří let, a to na až na dobu tří hodin. Dále Keiki pro děti plánuje a zařizuje narozeninové oslavy, poskytuje mobilní dětské koutky na nejrůznější rodinné události včetně chův, nabízí možnost doučování, trénink hraní na hudební nástroje a mnoho dalších aktivit. Speciální je služba obstarání chůvy do jedné hodiny v jakoukoliv denní dobu v Praze. Keiki pamatuje i na nastávající rodiče, jimž je určen jedinečný seminář, který je bezpečně připraví na vše, co je s příchodem dítěte na svět čeká.

 

Podstatou Keiki s.r.o. je nejen samotné hlídání dětí, jež zajišťují zkušené a prvotřídně proškolené chůvy, ale především práce s dětmi jako taková. Chůvy individuálně sledují vývoj každého dítěte, učí ho novým věcem, napomáhají rozvoji jeho talentu, pracují s možnými handicapy, dbají na základní morální zásady atd. Samozřejmostí je komunikace s rodinou a její informovanost o tom, co dítě s chůvou dělá, v případě zájmu rovněž poskytnutí dobře cílených rad. V případě potřeby Keiki posílá své chůvy přímo na místa, kde je hlídání dětí potřeba – do kanceláří, fitness center, hotelů či na dovolenou s rodiči.

S Keiki nic není nemožné. Profesionální tým vždy dbá na maximální spokojenost svých zákazníků, a zvládá tedy i to, co běžně není v jeho službách