Oblíbený porotce Přemek Forejt vyměnil vařečku za mikrofon

Oblíbený porotce Přemek Forejt vyměnil vařečku za mikrofon

Oblíbený porotce Přemek Forejt vyměnil vařečku za mikrofon

Přemek Forejt vyměnil vařečku za mikrofon, zpívá s kapelou Nebe a těší se na velká pódia.

Hvězdného věhlasu na poli gastronomie známý šéfkuchař Přemysl Forejt již dosáhl. Teď ale začal „fušovat“ do zcela jiného uměleckého oboru, a to do zpěvu. Píseň Stella původně vznikla jako vtípek a zároveň překvapení pro Přemka. Tomu se ale nápad na píseň pro jeho dceru zalíbil natolik, že ji pod taktovkou kapely Nebe dotáhl se vším všudy, a právě teď do světa vypouští svůj první videoklip.

Hudebník a zpěvák kapely Nebe Petr Harazin si před časem do své talkshow, kterou pořádal v Jazz Clubu Havířov, pozval Přemka a jako malou srandičku napsal píseň pro jeho dceru Stellu. Píseň se mu ale natolik líbila, že jí chtěl dotáhnout dokonce se vším všudy. „Přemek začal jezdit k nám do zkušebny zkoušet až jsme vše dotáhli podle našich společných představ, píseň jsme nahráli. Vše vzniklo zcela nenuceně a upřímně,“ uvedl Petr Harazin, který v loňském roce absolvoval protialkoholní léčbu a před pár dny se stal čerstvým ženáčem.

V textu songu se Přemek vyznává ze svých citů ke své dceři Stelle a nevyhýbá se ani svému dennímu chlebu a přirovnává ji k palačince. „Stella miluje stejně jako já v dětství vše sladké. Takže když je se mnou často si dáváme krupicovou kaši, zmrzlinu, cukroví a dorty,“ smál se Přemek. „S klukama z kapely Nebe jsme se dali dohromady na talkshow v Jazz Clubu. Hodně jsem si lidsky sedli a stali se z nás velcí přátelé, teď jsem dokonce byl Petrovi na svatbě, kde jsme píseň poprvé veřejně prezentovali. Vše bylo přesně podle mých i Stelliných představ. Natáčení jsme si všichni perfektně užili a kdo ví, třeba to nebyla naše poslední hudební zkušenost. Doufám, že se nám společně podaří s písní dál vystupovat i veřejně, ale vzhledem k mým časovým možnostem to necháváme otevřené a nic konkrétního neplánujeme,“ dodává Přemek.