Objevte sílu titánů

Objevte sílu titánů

Objevte sílu titánů

 Kenwood představuje nejsilnější kuchyňský robot na trhu

Novinka Chef XL Titanium utáhne i osobní vůz

Společnost Kenwood, přední výrobce kuchyňských spotřebičů, s radostí představuje revoluční kuchyňský robot Chef XL Titanium — bezkonkurenčního pomocníka pro nadšené kuchaře, kteří chtějí dovést svoje umění k dokonalosti.

Ať už děláte osvědčený recept na babiččiny buchty, nebo zkoušíte něco nového, tento přístroj ověnčený cenami vám pomůže vytvořit perfektní jídla, z nichž budou vaši blízcí nadšení. Chef XL Titanium je díky působivému 1 700W výkonu nejvýkonnějším robotem na trhu, navíc zvládne udržet požadovanou rychlost a sílu i při vysokém zatížení.

Chef XL Titanum potěší kuchaře, kteří milují kontrolu a přesnost. Díky osvětlené pracovní míse lze celý proces mixování pozorovat v jeho průběhu. Funkce „extra jemného promísení” je vhodná pro přípravu nadýchaných lahůdek, včetně extra lehkého suflé.

 

Chef XL Titanium je vybaven vysoce kvalitními nerezovými metlami SYSTEMPRO, které umožní míchat, hnětat a šlehat s maximální jistotou. Pro jemné promísení a opatrné smíchání lehkých surovin oceníte tzv. cukrářskou metlu. Další, tzv. flexibilní, metla se perfektně hodí na krémy a třená těsta, dokonale vymíchá hladkou konzistenci bez hrudek. Společně s variabilní rychlostí s pozvolným nástupem otáček poskytuje maximální kontrolu nad vařením a pečením.

Nekonečné možnosti pak nabízí doplňková výbava, která zahrnuje nástavce na sekání, krájení, mletí, odšťavňování a výrobu smoothie a zmrzliny.

 

Kenwood Chef XL Titanium je skvělý kuchyňský pomocník pro začínající i zkušené kuchaře. Je navržený tak, aby díky své síle a důrazu na detaily a funkce udělal z každého vaření jedinečný kulinářský zážitek. Navíc má krásný a jednoduchý design, takže se bude dobře vyjímat na každé kuchyňské lince.

Doporučená maloobchodní cena pro Kenwood Chef XL Titanium KVL8400S je 23 990 Kč a pro Chef XL Titanium KVL8470S je 27 990 Kč. Modely se liší počtem nástavců v základním balení. K dostání v sítí prodejen Euronics, Electro World nebo Datart.

 

Kenwood představil nový robot široké veřejnosti 20. října 2016 před OC Palladium v Praze. Akcí provedl moderátor EnDru a o show se postaral Chef Titanium XL, který předvedl svoji mimořádnou sílu a výkon, když dokázal utáhnout Minicooper spolu s celou akrobatickou skupinou Losers.