Nový český film Můj příběh

Nový český film Můj příběh

Nový český film Můj příběh

Jaromír Nosek v ženské partičce

Nový český film Můj příběh vstoupí do kin 9. ledna příštího roku. Zpracovává divácky oblíbené téma lásky a životní výzvy. Ve filmu o tom, jak je důležité najít vnitřní vůli a změnit vlastní život, uvidíme řadu známých českých herců. Hlavní roli hraje Vlastina Svátková, další obsazení tvoří Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Pavel Kříž, Tereza Kostková, Nela Boudová, Zuzana Norisová, Alžběta Stanková, Jaromír Nosek, Milan Kňažko, Martin Stránský nebo Roman Vojtek.

Vlastina Svátková hraje baletku Eli, která rezignuje na úspěšnou kariéru kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Odvahu k novému životu se jí daří nacházet také s pomocí skupiny kamarádek. Scházejí se v oblíbené kavárně, kde pracuje Kryštof v podání Jaromíra Noska. „Strávil jsem na natáčení několik dní v partičce, kde bylo pět dívek, a ty jsem musel obsluhovat jako číšník, ale také je poslouchat, a to nejen, co si říkají jako postavy v ději, ale také co si povídají v maskérně… Já jsem to absolvoval a byl to takový bobřík ženskosti,“ říká v nadsázce herec a přidává pozvání: „Chlapi, pojďte se podívat do kina, ať takhle na dálku zjistíte, jaké to je.“ 

Film Můj příběh vzniká na motivy bestselleru Zory Castillo Calaway, inspirovaného skutečným životním osudem. Snímek režírovali Libor Adam a Hana Hendrychová podle scénáře, který napsal Libor Adam s Pavlou Krečmerovou. Ta je také jednou producentek filmu.

Producentem filmu Můj příběh je společnost PAL Production, koproducenty jsou [is]produkce, HN Film, Winters PNP a Beep. Do kin film uvede 9. ledna 2020 společnost Falcon.