Novinka: Rio Mare naservíruje lahodnou paletu paštikových příchutí

Novinka: Rio Mare naservíruje lahodnou paletu paštikových příchutí

Novinka: Rio Mare naservíruje lahodnou paletu paštikových příchutí

Inspirujte se typickými chutěmi Itálie. Rio Mare přináší nové masové a rybí paštiky v pěti chuťových variantách pro celou rodinu. Vyznačují se kvalitním složením a použitím vytříbených surovin. Pochoutky jsou snadno roztíratelné, mají jemnou konzistenci a najdete je v praktickém a snadno otevíratelném balení. Rozmanité příchutě jemných a lahodných paštik Rio Mare Paté si vychutnáte kdykoliv a kdekoliv. Skvěle se hodí na snídani, odpolední svačinku i jako hlavní jídlo. Záleží jen na vás, jakou příležitost k zakousnutí si vyberete.


Čeští milovníci paštik se můžou těšit na pestré chuťové zážitky. Chuťové pohárky pošimrá pět rozličných příchutí. Svoji oblíbenou Rio Mare Paté příchuť si najde každý příznivec italských pochutin a surovin. Všechny varianty jemné paštiky obsahují vysoký podíl tuňákového, nebo kuřecího masa. Praktické balení dvou konzerv uspokojí malý i velký hlad.

 

Milovníci tradiční italské sušené vepřové šunky určitě sáhnou po variantě Prosciutto, šunkovém krému s uzenou příchutí. Fanoušci kuřecího masa ocení kuřecí krém nebo kuřecí krém s rajčetem po italsku, který kombinuje chuť kuřete s originální italskou směsí koření „all´italiana“. Paletu chutí doplňují paštiková pochoutka Rio Mare Paté s tuňákovým krémem nebo ostřejší kombinace tuňákového krému a chilli papričky.

 

Rozmanité příchutě přinášejí nové a nečekané příležitosti k ochutnání a přípravě jídel. S novinkami Rio Mare Paté hravě zvládnete chutnou a vydatnou snídani, rychlou svačinku pro děti, pracovní oběd pro kolegy i večeři pro nečekanou návštěvu. Lahodné a snadno roztíratelné paštiky se výborně hodí na odpolední piknik v parku i jako jednohubky na narozeninovou oslavu.

 

Výrobky s tuňákem nebo kuřetem Rio Mare Paté jsou lehké, chutné a lahodné pochoutky pro celou rodinu. Všechny příchutě novinky od Rio Mare pořídíte v praktickém a variabilním balení (konzervy 2 x 84 g) za doporučenou cenu 99,90 Kč.

 

2 tipy na chutnou letní snídani nebo lahodnou odpolední svačinku:

Bruschetta Rio Mare Paté s tuňákovým krémem a chilli papričkou

Na opečené plátky bagety natřeme tuňákový krém Rio Mare Paté s chilli papričkou a navrch položíme tenké plátky červené cibule a na drobné kostičky nakrájenou cuketu.

 

Kanapka Rio Mare Paté s kuřecím krémem „all’Italiana“

Tmavý vícezrnný chléb nakrájíme na plátky a položíme na ně kolečka rajčat a okurek. Následně natřeme kuřecím krémem Rio Mare Paté „all’Italiana“ a dozdobíme snítkou kopru.

 

Společnost BOLTON CZECHIA

Je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa. Klíčovou potravinářskou značkou Bolton Czechia je Rio Mare. Mezi další výrobky z portfolia Bolton Czechia pro Českou republiku patří zejména extra panenské olivové oleje Monini, krájená rajčata a pyré Valfrutta, semolinové těstoviny Pasta Reggia, italská pesta Arisi, šťáva ze sicilských citronů LiMMi, balsamikové octy Ponti a japonské sójové omáčky Kikkoman. Více na www.riomare.cz