Nová konvalinková péče

Nová konvalinková péče

Nová konvalinková péče

Crabtree & Evelyn přichází s novým přírůstkem do rodiny oceňované konvalinkové řady Lily: krémem na ruce. Má luxusní texturu, která se dobře vtírá do pokožky, ihned se vsákne a zanechá ji krásně jemnou a vláčnou po dlouhou dobu. Obsahuje ultravýživnou formuli z bambuckého másla a oleje z makadamových ořechů, která působí zázračně na namáhanou pokožku rukou. Ceramidy pomohou zadržet v kůži vlhkost, zatímco extrakt z myrhy podporuje dobrou kondici nehtů a kůžičky. Krém neobsahuje parabeny, sulfáty ani minerální oleje. Jemná svěží vůně evokuje  les brzy po ránu a údolí plné rozkvetlých konvalinek. Dále v ní rozpoznáme ylang ylang, zelený mech a hyacint. Vůně Lily je mimořádně příjemná a velmi elegantní.

Kolekce Hand Therapy, zahrnující právě krém a dále pak tekuté mýdlo a scrub na ruce, je celosvětově nejvíce žádaným produktem značky Crabtree & Evelyn, a proto není náhoda, že si našla cestu i do kabelek mnohých celebrit.

Novou kolekci Crabtree & Evelyn zakoupíte v obchodě ve Slovanském domě na Praze 1, Na Příkopě 22 a také v e-shopu na adrese www.crabtree-evelyn.cz. K dispozici je balení 250 ml s pumpičkou a krém také v podobě klasické tuby do kabelky.