Na značce Tranzistor vychází nový singl kapely No Heroe

Na značce Tranzistor vychází nový singl kapely No Heroe

Na značce Tranzistor vychází nový singl kapely No Heroe

Na značce Tranzistor vychází nový singl kapely No Heroes.

Je plný pozitivní energie a nových obzorů!

Rodák z Baltimoru Thomas Klika a jeho kapela No Heroes se spojili s českým producentem Arminem Effenbergerem a vytvořili singl plný energie a pozitivních emocí. Ke skladbě Disappear vytvořila působivé lyric video přední česká výtvarnice a grafička Věra Marešová. Kapela v něm vzkazuje, že s jarem přichází naděje a nové obzory. Singl vydává label Tranzistor.

„Doba není lehká a máme pocit, že tenhle song by mohl lidem dodat energii a budit jen a jen pozitivní emoce!“ říká o novém singlu zpěvák Thomas Klika.

Po úspěšném loňském singlu Greatest Mistake kapela navázala na spolupráci s producentem Arminem Effenbergerem (Mandrage). Právě k tomuto singlu vytvořila animovaný klip japonská výtvarnice Jaxander a i díky němu zaznamenal příznivé reakce. Nyní skupina pracuje na novém materiálu a přichází s první letošní novinkou. Vizuální laťku má tato kapela vždy vysoko a tentokrát se o výrazné lyric video postarala oceňovaná výtvarnice a grafička Věra Marešová, která stojí například za logem města Brno nebo aktivně upozorňuje na vizuální smog v centrech metropolí. Kapela má v plánu zahrát na několika letních festivalech, pokud to vládní opatření a pandemická situace dovolí.

„V jádru je nový singl odrazem dnešní doby a říká, že člověk nemůže žít jen minulostí. Text napůl vznikl už před covidem a je o tom, jak něco uteče a už se to nedá vrátit, ať už jde o vztah, životní sen, nebo touhu stát se rockovou hvězdou. Pak přišel covid a ten přinesl i refrén a uvědomění si, co člověk doopravdy má a co je důležité – rodina, zdraví, přátelé. Zní to jako horoskop, ale je to tak,“ prozrazuje o vzniku singlu Thomas.

 

No Heroes tvoří zpěvák a kytarista Thomas Klika, klávesista Petr Tichý, bubeník David Fuxa a čerstvá posila sestavy baskytarista Kryštof Sunkovský. Na scéně se pohybují už od roku 2005 a na kontě mají jedno studiové album Heart One, vydané pod producentským dohledem Armina Effenbergera, a EP Heart Beats, které vzniklo ve studiu zpěváka, skladatele a kapelníka skupiny České srdce Michala Šenbauera. Autorské duo Thomas Klika a Petr Tichý také stojí za kapelou Tommy Indian, která v roce 2013 vydala u Supraphonu album Moon Dreamer. INSTAGRAM: www.instagram.com/noheroes_official/ WEB: www.tranzistorlabel.com/