Moderní designová světla

Moderní designová světla "claro.", která nezruinují váš rozpočet

Moderní designová světla "claro.", která nezruinují váš rozpočet

Osobitý styl, nápaditost, moderní materiály, originální design a přitom dostupná cena. Přesně to je společným jmenovatelem všech světel, která najdete v nedávno otevřeném světelném butiku značky claro. na Národní třídě v Praze. Z materiálů tu převládá hlavně jasanové dřevo, korek a beton doplněné o střízlivou míru skla a kovu. Každý kousek z unikátní kolekce svítidel v showroomu claro. dokáže přenést do interiéru pocit „domácího tepla“ a nenuceně prostor doplnit, jako kdyby tam odjakživa patřil.

 

Za myšlenkou claro. najdete tým kreativních mladých lidí s láskou k designu a originalitě. V čele projektu stojí zkušené osobnosti z podnikatelského světa – Petr Cichoň, lídr na trhu rychlého občerstvení se značkou Crocodille a známým řetězcem Bageterie Boulevard, a Tereza Kouklová, úspěšná hypoteční poradkyně, majitelka společnosti Success In Finance.

 

 „Nápad na světelný butik claro. vznikl úplnou náhodou, a proto jsem o to více ráda, že se nám ho povedlo tak dobře zrealizovat. Hlavním cílem je nabídnout českému zákazníkovi stylové, moderní a originální osvětlení za skutečně rozumnou cenu. Myslím, že je to segment, který na našem trhu dlouho chyběl. Jsem si jistá, že i lidé, kteří nemohou dát za designové světlo desetitisíce korun, chtějí ve svém bytě svítit něčím osobitým, originálním a mít možnost si vybrat i jinde než v klasických řetězcích s nábytkem nebo hobby marketech. V našem showroomu proto nabízíme pouze designová světla za cenu dostupnou běžnému zákazníkovi a taková, která bychom si sami dali do bytu,“ vysvětluje Tereza Kouklová, spoluzakladatel značky claro.

 

Světelný butik claro. zastřešuje menší designové dílny z celého světa, počínaje Evropou přes Asii až po Blízký východ. Kromě nejrůznějších svítidel tu najdete stolní i stojací lampy a žárovky. Mnoho z nich je vyrobeno podle návrhu mladých kreativních designérů, kteří na své objevení „velkým“ světem teprve čekají. Zákazník tak dostane stoprocentní kvalitu, pomůže propagaci produktu a ještě za originalitu zaplatí daleko méně než za zboží renomované značky.

 

Světelný butik claro. je otevřený od pondělí do soboty od 10 do 20 hodin a najdete ho na Národní třídě 27 v Praze. Produkty je možné koupit také v e-shopu www.claro.cz