Milujete karamel? TEEKANNE nabízí čaj Rooibos Caramel

Milujete karamel? TEEKANNE nabízí čaj Rooibos Caramel

Milujete karamel? TEEKANNE nabízí čaj Rooibos Caramel

Karamelová chuť Afriky v novém čaji TEEKANNE „Rooibos Caramel“

Rutina všedních dní může být někdy unavující. Jediný způsob, jak se jí úspěšně bránit, je zpestřit si běžné chvíle něčím speciálním. Co se třeba na chvilku zasnít, přenést se v duchu daleko na jih do slunné Afriky a nechat se hýčkat sladce jemnou karamelovou chutí?  Díky čaji TEEKANNE „Rooibos Caramel“ nyní máte ideální příležitost vychutnat si šálek sladkého afrického slunce.

Kdo jednou ochutnal čajovou specialitu rooibos, dokáže si vybavit jeho magickou červenozlatou barvu a nenapodobitelnou aromatickou chuť. S TEEKANNE máte možnost si tento nápoj, kterým se jihoafričtí domorodci posilňují již po staletí, vychutnat v unikátní kombinaci s karamelem a jemným nádechem smetany.

Šálek exotického pokušení TEEKANNE „Rooibos Caramel“ toho však umí víc, než by se mohlo zdát. Horké africké slunce totiž darovalo tomuto nápoji kromě lahodné chuti i další jedinečné vlastnosti. Čajoví znalci vědí, že rooibos představuje cenný zdroj důležitých minerálních látek a vitaminů, kromě chuťových pohárků jím tedy prospějete i celému svému organismu. Nechte se unést do afrických dálek s unikátním čajem TEEKANNE Rooibos Caramel a poznejte, jak lahodně se spolu snoubí jemná sladkost karamelu a osobitá chuť čaje rooibos.

Doporučená cena TEEKANNE Rooibos Caramel je 48,70 Kč. 

 

Více o čajích TEEKANNE naleznete na www.teekanne.cz