Libovky Pepy Libického: renovace křesla

Libovky Pepy Libického: renovace křesla

Libovky Pepy Libického: renovace křesla

Libovky Pepy Libického – 8. díl
Sledujte v neděli 19. dubna ve 12.45 na Primě
Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.   

Zavzpomínejte na staré dobré časy a vyrobte si, jak jinak než stylově, designové křeslo z originálního starého retro kousku. Běžná renovace vás přijde v řádu na tisíce až desetitisíce korun. Pepa vám ukáže, jak na ni snadno a levně. Od odstrojení starého křesla, přes výrobu dřevěných opěrek, až po finální ušití potahu. Nové křesílko se bude skvěle vyjímat jak na letní terase, tak i v moderním interiéru u vás doma.

V rubrice Minutový manžel je pro všechny ty, kteří žijí v paneláku, připraven snadný návod na montáž a připojení lustru do sádrokartonu, ze kterého by měl radost i sám Edison. To všechno, a mnohem víc nás naučí Pepa Libický.   
Více najdete na https://primadoma.tv/