Lahodný doušek přírody s bylinkovými čaji od TEEKANNE

Lahodný doušek přírody s bylinkovými čaji od TEEKANNE

Lahodný doušek přírody s bylinkovými čaji od TEEKANNE

Bylinkové čaje od TEEKANNE umí povzbudit organismus i pohladit po duši báječnou chutí. K rychlejšímu uzdravení vám pomůže kvalitní čaj TEEKANNE Šalvěj a k dobré náladě zase lahodná směs květů Nature’s Best.

Obdivuhodná šalvěj lékařská se z jižní Evropy rozšířila i do našich zahrad a domácích lékárniček. Čaj z jejích stříbřitých listů umí posílit celé tělo. Zklidňuje bolavý krk a podrážděná ústa, posiluje imunitu a navíc umí zakročit i proti střevním potížím. Tuto šikovnou bylinku můžete mít po ruce kdykoli je to potřeba, a to díky čaji TEEKANNE Šalvěj. Připravte si konvičku čaje, který vám pomůže vrátit se zpět do formy!

Máte rádi chuť přírody a chcete si dát bylinkový čaj jen tak pro potěšení? S čajem TEEKANNE Nature’s Best si užijete dokonalou harmonii, i když se cítíte fit a nepotřebujete řešit žádné zdravotní potíže. Příjemně aromatickou čajovou směs tvoří květy pomeranče, měsíčku či lípy a příjemnou lehkost čaji dodává citronová tráva s ibiškem. Stačí si nalít šálek čaje Nature’s Best, zavřít oči a úžasné spojení chutí a vůní vás přenese přímo do lůna přírody.Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Bylinné čaje TEEKANNE jsou k dostání za cenu 41,30 Kč.