Konec letních veder díky novinkám od Conceptu

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu

Konec letních veder díky novinkám od Conceptu

Mobilní klimatizace, ochlazovač a výkonné ventilátory. To jsou novinky, které umí účinně a rychle ochladit vzduch v jakékoli místnosti a skvěle nás tak ochránit před úmornými letními vedry. Všechny modely přináší na náš trh česká značka elektrospotřebičů Concept a zakoupit je lze pohodlně a bezpečně třeba na e-shopu www.my-concept.cz

Mobilní klimatizace 3v1 KV0800 a KV1000

Oba zbrusu nové modely využijete všude tam, kde potřebujete začít chladit rychle, bez instalace a zbytečných stavebních úprav. Díky kolečkům je totiž lehce přemístíte kamkoli bude třeba a pak už stačí jen zastrčit do zásuvky, zapnout a užívat si příjemný chladný vzduch. Oba typy nabízejí teplotu chlazení nastavitelnou od 17 do 30 ˚C a hned 3 režimy provozu – chlazení, odvlhčování (funkce DRY) a ventilátor s 2 rychlostmi (funkce FAN). K ovládání obou mobilních jednotek slouží nejen dálkový ovladač, ale také panel s přehledným LED displejem, umístěným přímo na přístroji. Klimatizace jsou vybaveny časovačem, který umožňuje odložení jejich zapnutí nebo vypnutí od 1 do 24 hodin. Vychladit i vyvětrat prostor si tak můžete téměř kdykoli. Vlastníci lehkého spaní jistě ocení i režim SLEEP. Ten umí zhasnout celý LED displej a snížit rychlost chlazení i ventilace na nejnižší stupeň. Klimatizace jsou také vybaveny řadou funkcí, které se starají o bezpečný chod a zároveň prodlužují jejich životnost. Automaticky se ohlídají před přehřátím i zamrznutím a také včas upozorní na nutnost vyprázdnění vnitřní nádoby, ve které se při chlazení shromažduje voda. Model KV0800 je vhodný do prostor o velikosti až 22 m2, model KV1000 zvládne díky vyššímu výkonu místnost až o 25 m2.

Cena KV0800 je 8.999 korun a KV1000 pořídíte za 9.999 korun (k oběma modelům je možné dokoupit také speciální okenní soupravu, která slouží k uchycení výfukové hadice odvádějící teplý vzduch ven)

Ochlazovač vzduchu 3v1 OV5210

Popsat by se dal jako „estetický sloupek s řadou vychytaných funkcí“. A přesně takový je. Umí totiž ochladit, ventilovat i zvlhčit. Funkce ochlazování přivede do místnosti proud studeného vzduchu, kde ventilátor během chvíle promění horký vzduch na svěží vánek. A protože je nový ochlazovač vybaven také zvlhčovačem, pracujícím na principu odpařování vody, dovede ochlazený vzduch zároveň i zvlhčit a to je pro dýchací cesty mnohem zdravější než suchý vzduch z běžné klimatizace.

K ochlazení vzduchu dochází tak, že přístroj ho profukuje přes vodní filtr. K jeho provozu tak stačí pouze naplnit nádržku s objemem 7 litrů studenou vodou a zapnout. A pokud chcete vzduch ještě studenější, přidáte k vodě jednoduše chladící náplně, které jsou součástí balení. Ochlazovač má 4 rychlosti proudění vzduchu, 3 provozní režimy – normální, přirozený, noční, volitelnou oscilaci a časovač, který lze nastavit v rozmezí 30 minut až 10 hodin. Ovládat ho můžete pomocí panelu s LED displejem nebo dálkového ovladače a díky pojezdovým kolečkům ho snadno přemístíte z místnosti do místnosti. Cena nového ochlazovače OV5210 je 3.999 korun.

Sloupový ventilátor VS5120

Novinka v moderním černo bílém provedení má 3 provozní režimy - normální, přirozený a noční, 6 rychlostí proudění vzduchu a funkci oscilace, která efektivitu ventilátoru ještě zvyšuje a usnadňuje cirkulaci chladného vzduchu v prostoru. I u tohoto přístroje najdete praktický časovač, který umožňuje nastavit čas větrání od 30minut do 12 hodin. Ventilátor má intuitivní ovládání a pokyny mu lze udílet buď přímo na panelu s LED digitálním displejem, nebo pomocí dálkového ovladače. Stojí na stabilní kruhové základně, díky které se během provozu nepřevrátí, ale nízká hmotnost dovoluje jeho snadné přemisťování z místa na místo.

Cena sloupového ventilátoru VS5120 je 3.499 korun.

Stojanový ventilátor VS5030 a stojanový ventilátor digitální VS5031

I osvědčená ventilátorová klasika v podobě „vrtulníku“ má své novinky. Obě nabízejí příjemné a rychlé osvěžení, možnost oscilace, nastavitelnou výšku a sklopnou vrtuli pro přesné cílení proudu vzduchu. Ventilátory jsou usazeny na pevné kruhové základně odolné proti nechtěnému převrhnutí a jejich vrtule chrání mřížka, díky níž se k rotujícím lopatkám nedostane nic, co k nim nepatří.

První model VS5030 je osazen 7 lopatkami, jeho výšku lze nastavit od 90 do 130 centimetrů a nabízí 3 rychlosti proudění, které lze regulovat pomocí ovládacího kolečka. Druhá novinka, digitální ventilátor VS5031, se může pochlubit výkonným DC motorem, 5 lopatkami a až 12 rychlostmi provozu, které je možné nastavit pomocí dálkového ovladače nebo digitálního panelu přímo na těle ventilátoru. Potěší také časovačem, na kterém lze jednoduše navolit dobu, za kterou se ventilátor sám vypne.

Cena VS5030 je 1.199 korun a za VS5031 zaplatíte 1.799 korun.

Více na www.my-concept.cz