Kinder Joy Ice Age

Kinder Joy Ice Age

Kinder Joy Ice Age

Kinder Joy jde s dobou. I s dobou ledovou!

Milovníci překvapení, ale i lahodných pochoutek Kinder mají opět důvod k radosti. Již nyní mohou na pultech obchodů začít sbírat jedinečnou limitovanou edici krémové dobroty Kinder Joy, v níž se ukrývá série celkem osmi postaviček hrdinů populárního animovaného filmu Doby ledové. Dalším překvapením pro všechny milovníky čokoládovo-krémové pochoutky je pak i to, že od nynějška bude oblíbené vajíčko Kinder Joy součástí stále nabídky značky Kinder.

 

Doba ledová je americký animovaný film, který poprvé potěšil diváky svými legračními, trochu neohrabanými hrdiny již v roce 2002. Útrapy a dobrodružství pravěkých hrdinů se staly natolik populární, že se v červenci 2016 bude na filmových plátnech promítat již pátý díl, nazvaný Doba ledová: Mamutí drcnutí. Společnost Ferrero se proto rozhodla potěšit nejenom všechny příznivce roztomilých pravěkých zvířátek, ale i milovníky krémového vajíčka Kinder Joy a připravila pro ně limitovanou edici Ice Age, zahrnující celkem osm postaviček, mezi něž patří například Manny, Sid, Scrat, Brooke a mnozí další.

Dalším překvapením pro všechny příznivce Kinder čokoládových pochoutek je pak i to, že doposud jen v letních měsících dostupné Kinder Joy bude zařazeno v permanentní nabídce značky Kinder. Vychutnat si tak můžete nejen pohodlně strávené chvíle při mlsání lahodného čokoládového krému, ale i okamžik překvapení z toho, jaká figurka se skrývá uvnitř.

 

Kinder Joy Ice Age série pak bude doprovázena rovněž mediální podporou v podobě televizních spotů a podporou ve vybraných obchodech přímo v místě prodeje krémové pochoutky s překvapením.