KiK: Vyzdobte si domov, Velikonoce přicházejí!

KiK: Vyzdobte si domov, Velikonoce přicházejí!

KiK: Vyzdobte si domov, Velikonoce přicházejí!

Vyzdobte si domov, Velikonoce přicházejí!

Vůně čerstvě upečeného mazance nebo jidášků, nazdobené pomlázky, malované kraslice a všude veselý dětský smích. Také už nedočkavě vyhlížíte Velikonoce a těšíte se, až první koledníci zaklepou na dveře? Vyzdobte si domov veselými a hravými dekoracemi. Vždyť co víc patří ke svátkům jara než přírodní materiály, motivy zajíčků, kuřátek, vajíček a jásavé pestré barvy. Naladíte tak slavnostně nejen sebe, ale i celou rodinu. A jaro tak můžete přivítat se vší parádou!

 
Keramické dekorační figurky, od 55 Kč

Keramické dekorační figurky zajíčků a vajíček, ale i dalších zvířátek, dřevěné dekorace s jarními motivy a závěsná vajíčka. I když se obvykle vyplatí experimentovat, o Velikonocích vsaďte na klasiku a oprašte naše tradice. Kdy jindy si zavzpomínat na naše předky než právě o těchto svátcích?


Drobné dekorace, od 25 Kč Dekorativní podnos, 189 Kč

K Velikonocům neodmyslitelně patří hodování. Někdo si je nedokáže představit bez poctivé domácí nádivky, někdo bez sladkého beránka, kterého labužnicky přikusuje k odpolední kávě. Ať už je vaše rodinné tradiční jídlo jakékoli, bez slavnostního servírování se v tento den neobejdete.


Slavnostní nádobí, různé typy, od 25Kč Drobné velikonoční dekorace, od 25 Kč

Není nic hezčího než několik čerstvě utržených tulipánů ve váze. Bohužel vydrží jen několik málo dnů. Chcete-li se z květin radovat po celé jaro, sáhněte po těch umělých. Jsou od čerstvých k nerozeznání, nevyžadují žádnou péči a vydrží vám i na příští sezónu!


Umělé květiny, 55 Kč Svícny, od 55 Kč